Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Pirate Corsair

HP 675 Summon Niemożliwe
EXP 350 Convince 775
Odporny na Specjalne okrzyk bojowy
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu (gwiazdki)
Wrażliwy Odgłosy Hiyaa!, Give up!, Plundeeeeer!
Loot Sabre (Normalnie), Dark Armor (Normalnie), Dark Shield (Normalnie), 0-12 Throwing Star (Normalnie), Eye Patch (Rzadko), Hook (Rzadko), Peg Leg (Rzadko), Pirate Hat (Rzadko), Piggy Bank (Bardzo rzadko), Treasure Map (Normalnie), Skull Candle (Rzadko), Pirate Boots (Bardzo rzadko), Backpack Pirate (Rzadko), Strong Health Potion (Normalnie), Compass (Normalnie), 0-100 gp
Opis Korsarze są liderami wśród piratów. Dowodzą własnymi statkami i rządzą utrzymując żelazną dyscyplinę. Cena jaką muszą płacić za taką władzę jest wysoka. Muszą nieustannie pilnować swoich pleców przed atakami mściwych lub ambitnych członków załogi, o atakach innych korsarzy nie wspominając. By wspiąć się na tak wysoki szczebel władzy w tym bezwzględnym społeczeństwie, każdy z nich musi być bezlitosny, przebiegły i śmiercionośny.
Każdy kto miał okazję obserwować Piratów Korsarzy podczas walki, wie, że nie otrzymali swojej pozycji przez przypadek. Są fachowymi wojownikami i często towarzyszą im ich poplecznicy by poprowadzić atak z zaskoczenia na niczego nie spodziewających się przeciwników. Wykorzystują każdą słabość wrogów i stosują każde nieczyste zagranie jakie tylko mogą. Ich umiejętności walki są dopełniane przez ich broń i pancerz, które oczywiście są najlepszymi jakie udało się zdobyć podczas wieloletnich najazdów pirackich.
Występowanie Nargor
Taktyka Pirat korsarz jest najsilniejszym spośród znanych piratów. Jego ataki na odległość czynią go jeszcze groźniejszym. Najlepszą taktyką dla paladynów i magów jest uciekanie i atakowanie go bronią dystansową lub czarami/runami (trzeba jednak uważać, aby uciekając nie wpaść w sidła pozostałych piratów czyhających w pobliżu). Rycerze, oraz postacie, które posiadają więcej punktów życia są w stanie walczyć z nim w zwarciu, lecz w tym wypadku należy być ostrożnym: pirat korsarz swoimi atakami potrafi zadać łączne obrażenia za 250 punktów życia w ciągu dwóch sekund.