Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

War Wolf

HP 140 Summon Niemożliwe
EXP 55 Convince 420
Odporny na Specjalne brak
Częściowo odporny na Walka w zwarciu
Wrażliwy Odgłosy Yoooohhuuuu!, Grrrrrrr
Loot 0-4 Meat (Normalnie), 0-2 Ham (Normalnie), Wolf Paw (Normalnie), Wolf Trophy (Bardzo rzadko), Warwolf Fur (Rzadko),
Opis Bojowe wilki to rasa przerażających bestii, wyhodowana przez orków. Są dużo większe od ich mniej groźnych kuzynów, z których się rozwinęły, osiągając półtora metra wzrostu, dzięki czemu orkowie często używają je jako wierzchowce. Jednakże, bojowe wilki są niebezpiecznymi przeciwnikami same w sobie, wyposażone w straszliwą siłę i niebezpieczne, ostre jak brzytwa zęby, które rozszarpują zarówno pancerz jak i mięso. Bojowe wilki ponadto wykazują taką przebiegłość w walce, że niektóry uczeni uważają, iż zwierzęta te osiągnęły jakiś rodzaj półinteligencji. Oczywiście to mogą być tylko plotki, jednak bez wątpienia wiadomo, że bojowe wilki nienawidzą wszystkich cywilizowanych ras tak żarliwie, jak ich właściciele. Bojowy wilk zawsze będzie walczył aż do śmierci.
Występowanie Orc Fort, the Orc Peninsula, Magician Tower oraz na północny zachód od Thais (z paroma Snake i Orc Shamanami)
Taktyka Bojowe wilki występują główne w pobliżu Fortecy Orków. Są sporo silniejsze od swoich młodszych braci i potrafią zadać cios za ponad 50 punktów życia! Mimo to zabicie ich nie powinno sprawiać nikomu problemów. Wystarczy 10 poziom i podstawowe wyposażenie. Należy jednak uważać, ponieważ często występują w grupach z niebezpiecznymi Orkami Jeźdźcami. Są częściowo odporne na obrażenia od świętości i ziemi, dlatego zaleca się nie używanie zaklęć, lasek lub różdżek korzystających z któregokolwiek z tych żywiołów - jest to zwykłą stratą pieniędzy. Potwory te wrażliwe są tymczasem na lód, w związku z tym niskopoziomowym druidom przyda się Moonlight Rod. Paladyni powinni uderzać ze zwykłych włóczni. Rycerzowi wystarczy broń z atakiem nie mniejszym niż 20. Zwykle po śmierci stworzenia te pozostawiają sporo mięsa, które przyda się, aby zregenerować nasze życie lub manę.
Obrazek