Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

HP 250 Summon Niemożliwe
EXP 255 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne upija, leczy się, używa Haste
Częściowo odporny na Walka w zwarciu
Wrażliwy Odgłosy
Loot Sabre (Normalnie), 0-2 Skull (Normalnie), 0-44 gold
Opis Założycielka rodu amazonek, które nigdyś zamieszkiwały nieodwiedzane przez ludzi bagna Venore. Kiedy w bagnach coraz częściej można było spotkać samotnego wojownika, który polował na amazonki. Xenia wraz ze swoimi wojowniczkami postanowiła że czas opuścić bagna i stworzyć obóz, który zapewni im ochronę i łatwiej będzie się im bronić przed nieoczekiwanymi goścmi. Tak też się stało, obóz powstał jednak amazonki nie tak sobie wyobrażały przyszłe życie. Coraz częściej obóz zamieniał się w krwawą rzeźnię, wojownicy atakowali je, aby zdobyć cenne łupy. Mimo wielkich oporów amazonek, wiedźm i valkyrii Xenia została zmuszona do ucieczki, aby znaleźć inne spokojne miejce dla swoich wojowniczek. Pamięta jednak o swoich siostrach i raz na jakiś czas odwiedza je, pomagając im pokonać najazdy ludzi. Xenia pojawia się w Venore Camp, w podziemiu, tak gdzie jest zejście do mumii i ghoula. Razem ze swoją świtą (2 wiedźmy i 2 valkyrie) atakuje ludzi, którzy zagubią się w podziemiach obozu.
Występowanie Venore Amazon Camp
Taktyka Expienie na Xenii nie jest opłacalne, nie wypada z niej nic cennego i pojawia się też bardzo rzadko. Jednak jeśli już na nią natrafimy to napewno nie będzie sama. Pojawia się w miejscu w, którym koło niej są 2 wiedźmy i 2 valkyrie. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić jest zabicie wiedźm bo to one zadają nam największą ilość obrażeń. Następnie atakujemy Xenie, zabicie jej też nie powinno być problemem, następnie zabijamy Valkyrię i amazonki.
Knighci nie powinni odwiedzać tamtych rejonów podziemii gdy mają poziom mniejszy niż 18 i skille mniejszy niż 60/60, w ekwipunku powinniśmy mieć duży zapas mikstur leczących. Masowy atak wszystkich potworów może spowodować że nie zdążymy się uleczyć. Palladyni trzymają je na odległość i minimalne skille, które powinni mieć to 55 distance i poziom 17, oczywiście musimy mieć mikstury leczące w innym przypadku po prostu padniemy. Magowie i druidzi Ci mają gorzej, posiadają najmniej życia i masowy atak, kończy się śmiercią dlatego też zalecany poziom dla nich to 20. Gdy widzimy cały zestaw potworów włączamy utamo vita i atakujemy wiedźmy jeśli jesteśmy magami z pacc to z exori mort + Wand of Decay, jeśli druidzi z pacc to exori mort + Necrotic Rod. Jeśli nie posiadamy Pacc atakujemy je z wyżej wymienionych ródżek. Następnie atakujemy Xenia, bijemy ją wszystkim tym co mamy nie jest ona bowiem odporna na żadną magię. Magowie jak i druidzi muszą mieć duży zapas mikstur uzupełniająych mane, aby magiczna tarcza nas osłaniała. Dobrze jest mieć założony Dragon Necklace, który zmiejsza obrażenia od ognia, którymi atakuje na wiedźma.

Obrazek