Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Jak pozbyć się blocked IP

Być może nie będzie to poradnik, lecz będą to rady, które Wam na pewno pomogą...!

Mam dość patrzenia na tematy typu "IP BLOCKED", "POMOCY IP ZABLOKOWANE NA 30 MINUT!!", "POMOCY IP BLOCKED 30 MINUTES. PLEASE WAIT!", "NIE MOGE GRAC" itp. itd.

Pogadam z modkami i postaram się o to, żeby lecial warn o wartośći minimum 6pkt dla autora kolejnego tematu związanego z IP Blocked.


Są na to trzy rady, które niżej opiszę:

1. Ściągamy program, który potrafi zmieniać IP. Jest ich w internecie pełno - wystarczy tylko poszukać.
Mogę się założyć, że połowa powie - nie mogę znaleźć - więc Wam podam kilka..
a.Hide IP
b.Tor+Privoxy
c.GetAnonymous
d.A4Proxy
Tu macie liste IP...

2. Wykupcie sobie prywatne IP. Idzcie do waszego providenta i sobie je poprostu wykupcie! Jest to kosz około 15zł miesiecznie.

3. Metoda prób. Wchodzicie na oficjalna stronę Tibii, wchodzimy w zadkładkę "Login" i wpisujemy co jakies 10 sekund. po jakichś 10-15 minutach powinno wam się udać UWAGA! Nie próbujcie tego w kliencie tibii, tylko na stronie! Najlepiej, otwórzcie klienta tibii, wpiszcie swoj numer i hasło (nie klikajcie nic więcej). Wejdzcie na stronę i próbujcie Jak się uda - przełączacie sie na klienta tibii i wio.


Wiec proszę i ostrzegam.. Nie zakładajcie już nowych tematów!


Moglibyście to zrobić jako Przyklejone w Poradniki, bo wg mnie może zaowocuje i nie będzie tyle tematów, a dobrze wiecie, że użytkownikom nie chce używać sie opcji "szukaj" i nie chce im sie przerzucać stron aby szukać takiego "poradnika"