Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Droga do Demony

Przedstawiam poradnik opisujący drogę do Demony. Wielu podróżników chciałoby zawitać do tego miejsca i walczyć z potężnymi Warlockami o ich skarby. Lecz by dotrzeć na Demone należy przejść największy labirynt na Tibii! Postaram się jak najdokładniej przedstawić ową trasę byście mogli ginąć lub wracać w chwale.

Zaczynamy w Northport. Kierujemy się na wschodnie obrzeża miasta, rozkopujemy dziurę i schodzimy na dół.Kierujemy się na południe i schodzimy po drabinie. Witaja nas Rotwormy i Wolf.Podążamy za strzałką do zielonego gaju. Za jednym z drzew znajduje się dziura do której wchodzimy. Na tym poziomie zmierzymy się z wieloma Trollami i Wolfami.Znajdujemy przełącznik który należy przesunąć w prawo. UWAGA! Jeśli przełącznik jest już przestawiony w prawo, należy przesunąć go w lewo a potem znów w prawo.Wchodzimy na górę i kierujemy się do dziury prowadzącej do MOLTS.Wchodzimy do niej.Przechodzimy przez wschodnią bramkę lvlową (30 lvl) i wchodzimy do południowej kratki ściekowej.Kierujemy się do południowo-wschodniej drabinki.Idziemy jedyną możliwą drogą i wchodzimy na górę.Idziemy za strzałką do odpowiedniej drabinki i schodzimy.Schodzimy niżej.Kierujemy się na zachód do skrzyżowania. Tu używamy liny.Udajemy się na wschód i podążamy tunelem. Na końcu schodzimy wschodnią drabinką. Zmierzymy się tu z 2 Orc Spearmenami, 3 Trollami i 2 Minotaur Mage.Idziemy jedyną możliwą drogą do drabinki i wchodzimy.Podążamy za strzałką i używamy liny na wschodnim rope place. Po drodze walczymy z Minotaur Guardem i Orc Shamanem.Śledzimy dalej zieloną strzałkę i schodzimy po drabinie. Drogi strzeże Cyclops, Orc Berserker oraz 2 Minotaur Archery.Wędrujemy tunelem i na rozwidleniu wybieramy północną ścieżkę. Na jej końcu wchodzimy po drabinie. Tutaj nie czeka na nas zbyt potężny przeciwnik. Zabijamy parę snake'ówStrzałka prowadzi nas do następnej drabinki która schodzimy. Zabijamy 4 Trolle i Minotaur Archera.Kierujemy się na północ. Na skrzyżowaniu wybieramy wschodni tunel. Na końcu znajduje się drabinka którą wchodzimy.Idziemy na wschód a następnie korytarzem na północ. Przy skrzyżowaniu wybieramy południową drogę. Znajdujemy tam drabinkę którą wchodzimy do góry. Czeka na Nas tu 3 HunterówPodążamy za strzałką i schodzimy po drabince. Tu musimy zmierzyc się z większą liczbą przeciwników. Są to 2 Ghoule, Mummy, Orc Leader, 4 Orc Spearmeni oraz 6 Goblinów.Idziemy jedyną możliwą ścieżką.Wędrujemy dalej. Po drodze będziemy zmuszeni walczyć z 3 Orc Warriorami, 2 Minotaur Mage, 2 Hunterami, 3 Bearami i Ratem.I dalej. Mierzymy się z 3 Spiderami.Niżej.Jeszcze niżej.Witamy w Demoni!

[Teraz problemem może być powrót dla większości czytających. Mianowicie szybkie wyjście uniemożliwia nam bramka lvlowa (60lvl).
Aby wrócić cofam się do tego momentu.I tym razem idziemy w ten sposób. Na końcu wchodzimy do dziury.Idziemy na wschód a na skrzyżowaniu na północ. Teraz możemy wrócić na powierzchnię tą samą drogą która tu przybyliśmy: ) Lecz po drodze musimy się zmierzyć jeszcze z DragonemTak wiem, jest już taki poradnik, jednakże część zdjęć już nie działa i pod względem graficznym jest bee.: P ; )