Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Jak zdobyć nowy "Recovery Key"?

Nowy "recovery key" może być otrzymany w razie utraty poprzedniego. Należy jednak pamiętać, że usługa ta będzie kosztowała Cię 5 euro.
Aby otrzymać nowy „rec key” należy otworzyć Lost account interface.


Wprowadz imię swojej postaci, następnie potwierdź.

Określ tam swój problem i podążaj zgodnie z instrukcjami.

Zaznacz, że chcesz uzyskać nowy "recovery key", a następnie potwierdź.


Zaznacz "chcę uzyskać nowy "rec key" i jestem gotów zapłacić 5 euro", potwierdź.


Potwierdź, potem musisz wypełnić indywidualny formularz swoimi danymi.

Zostaniesz przekierowany do formularza zapłaty, gdzie wprowadzisz odpowiednie, znane tylko tobie informacje. Formularz ten jest napisany w języku polskim, zatem wypełnienie go jest bardzo proste.


Pola, które zostawiłem puste, nie muszą być wypełniane, jednak dodatkowe informacje adresowe muszą być podane, jeżeli zachodzi taka potrzeba, a telefon posłuży do skontaktowania się z tobą, w razie braku odpowiedzi na mail'e.

Oto dostępne formy płatności:

Wybierz odpowiadającą Ci opcję.

Opis każdej z czterech form płatności:


- Karta Kredytowa
 • Akceprowane są karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express, Diners Club oraz JBC.
 • Przy dokonaniu płatności kartą kredytową zamówienie jest przetwarzane od razu. W normalnych przypadkach wysyłkę produktu w formie materialnej zostanie zlecona od razu, natomiast produkty wysyłane drogą elektroniczną są z reguły dostępne natychmiast lub najpóźniej w ciągu 48 godzin od zamówienia.Przelew
 • Dla uniknięcia dodatkowych opłat za przelewy zagraniczne oferowana jest możliwość dokonania przelewu na rachunki bankowe w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii, Finlandii oraz Japonii.
 • Dane banku przesyłane są pocztą elektroniczną po przetworzeniu zamówienia.
 • Wysyłka produktu nastąpi po wpływie płatności.
- Czek
 • Akceptowane są wszystkie czeki, również czeki gotówkowe i czeki Cashier's Checks. Należy mieć na uwadze, że sprawdzenie pokrycia czeków może potrwać do 10 dni roboczych.
 • Akceptowane są również polecenia płatności banków z USA wystawione przez bank amerykański. Te polecenia płatności należy przesłać na następujący adres:
element 5 Inc.
9625 West 76th Street, Suite 150
Eden Prairie, MN 55344, USA
 • Dokładne informacje zostaną przesłane pocztą elektroniczną po przetworzeniu zamówienia.
 • Wysyłka produktu nastąpi po wpływie płatności.
- Płatność gotówkowa
 • Naturalnie można również zapłacić gotówką za pośrednictwem poczty. Adres pocztowy zostanie przesłany pocztą elektroniczną po przetworzeniu zamówienia.
 • Wysyłka produktu nastąpi po wpływie płatności.Formularz końcowy.
7.3 - upewnij się, że wprowadziłeś poprawne dane!

Upewnij się co do poprawności danych, oraz przeczytaj Ogólne Warunki Sprzedaży i Dostaw oraz Oświadczenie o ochronie danych osobowych.
Kliknij "Zamówienie", aby całość potwierdzić.


Gdy tylko opłata wpłynie do Cip Soft’u, otrzymasz drogą pocztową list, na adres zgodny z podanym przy rejestracji konta (Account registration). Ten list zawiera tzw. „confirmation key” - to NIE jest nowy "recovery key", ale kod, który pozwoli Ci na zmianę "rec key’a". Pamiętaj, że list z "confirmation key" powinien dojść do Ciebie w ciągu 4 tygodni, ale może nie dojść w ogóle, jeżeli dane podane przy rejestracji konta są niepełne lub fałszywe. Prosimy, abyś nie próbował uzyskiwać kolejnego "rec key'a", jeżeli wiesz, że podany przez Ciebie adres był niepoprawny. Pamiętaj też, że Cip Soft nie ponosi odpowiedzialności za listy, które nie dotrą z powodu podania przez Ciebie złego adresu. Musisz także wiedzieć, że twój "confirmation key" jest ważny przez 60 dni od otrzymania przez Cip Soft twoich pieniędzy i równocześnie wysłania przez nich do Ciebie listu.
Ponownie udaj się do „Lost account interface” i zaznacz "I need a new recovery key." (potrzebny mi nowy “recovery key”), potem „I have already received the letter with the confirmation key for a new recovery key." (otrzymałem już list z kodem wymaganym do uzyskania nowego „rec key’a”).


Oznajmiasz, iż otrzymałeś już list z kodem.

Następnie wprowadź swój „confirmation key”.


Wprowadź kod, który otrzymałeś w liście od Cip Soft'u, potwierdź.

Twym oczom ukaże się “nowy recovery key”. Pokaże się on tylko raz i nie zostanie wysłany na twój adres e-mail, więc upewnij się, że dokładnie go przepisałeś i ukryłeś w bezpiecznym miejscu.edit by Wald_Kerius

Na prośbę autora tego poradnika chciałbym poinformować wszystkich tych którzy pokupowali chary na allegro i teraz boją się hacka i nie wiedzą jak zmienić rec-key, że wszystko co trzeba zrobić to tylko i wyłącznie przeczytać ten poradnik. Jeżeli ktoś z was nadal tego nie rozumie a będzie spamował na forum,czy na PW o tym

Cytuj:
Czesc. Mam problem. Bo ja kupilem postac i chkce pograc swoim charem ale nie umie zmienic reckeya. Czytalem poradnika ale tam nic nie ma napisane. Pomozesz plx!?
Od razu mówię, że polecą bany. W tym poradniku jest opisane wszystko to co należy zrobić aby zmienić klucz. To w jaki sposób każdy z was będzie dokonywał przelewu to jest już wasza indywidualna sprawa. Jeżeli jednak macie jakiś problem i na prawdę nie wiecie co zrobić to zapytajcie o to w tym temacie, a nie spamujecie ludzi po gg,czy zakładacie oddzielne pytania. niektórzy mają na prawdę to w dupie, że kupiłeś chara i boisz się hacka....