Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Golden Boots

Te buty zostały wykute przez mistrza płatnerstwa z ludzkiego królestwa dla młodego księcia, który bardzo chciał zostać bohaterem. Jego ojciec nie był w stanie wytrzymać ciągłych błagań młodego człowieka, wiec wydał rozkaz wykucia najlepszego wyposażenia dla swojego syna, mają nadzieje, że w ten sposób przeżyje on swoje głupie marzenie osiągnięcia sławy. Książę odjechał, dumnie nosząc swoją błyszczącą zbroje. Nikt się nigdy nie dowiedział, co się z nim dokładnie stało, ale niektóre plotki mówią, że blisko zamku został on zabity przez trola który chciał mieć te błyszczące buty jako doniczki dla swoich kwiatków.

Legendarne buty. Dar od bogów dla szczególnie zasłużonych Tibijczyków. Marzenie, które niestety raczej się nie spełni nikomu, chociaż kto wie..

Jedną parę można zauważyć w katakumbach Darashii, niedaleko komnaty z Koshei The Deathless. Druga para znajduje się w Amazon Camp, w Treasure Room, na północ od Venore.

11 grudnia, dzień po zimowym update 8.4 golden bootsy po raz pierwszy wypadły z Ghazbarana na Malverze. Ich właścicielem został bloker, Dravzin.
Pancerz Waga
4 32 oz.
Wypada z :    Zugurosh (Bardzo rzadko), Ghazbaran (Normalnie),
Komu sprzedać ?
Położenie Npc Cena
Brak NPC
Od kogo kupić ?
Położenie Npc Cena
Brak NPC