Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Tibia Download

Uwaga! Jeśli przy próbie pobrania pliku pojawi ci się komunikat, że prawdopodobnie nie kliknąłeś w link z tibia.pl, wyłącz firewalla, program antywirusowy i/lub zmniejsz poziom zabezpieczeń przeglądarki, gdyż taki komunikat oznacza, że do serwera nie dotarła informacja z jakiej strony przychodzisz.

Klienty Tibii (najnowsze oraz starsze wersje)


Wszystkie poniższe programy są programami nieoficjalnymi. Choć zostały sprawdzone wieloma programami i używane są od dawna, Tibia.pl ani CipSoft nie biorą za nie żadnej odpowiedzialności.

Instant Hotkey Replacer - Program umożliwiający zapisywanie profili hotkeów i wczytywane ich w miarę potrzeby. Autorem programu jest Ranger.
Tibia Map Viewer - Program pozwala przeglądać mapy terenów, które zwiedziłeś. Pozwala także zaznaczać sobie wybrane miejsce i opisywać je, może zapisać mapę jako obrazek BMP, a także potrafi łączyć mapy różnych graczy w jedną.
UO ScreenShot Utility - Program do robienia zrzutów ekranu. Po naciśnięciu danego klawisza, obrazek w formacie *.jpg pojawia się w wybranym katalogu.
Ebon - Program losowo wybierający imiona. Posiada naprawde dużo funkcji.
TibiaCast  - Program umożliwiający oglądanie relacji na żywo z gry. 
TibiaCam