Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Outfit- to nic innego jak wygląd postaci. Podczas pierwszego logowania do gry, system zachęca do wyboru własnych ustawień, poprzez natychmiastowe otwarcie okna edycji outfitu. Wygląda ono tak:

 

ekran wyboru outfitu

 


Przyciskami "Prev." oraz "Next" wybieramy typ outfitu. Po prawej stronie okna znajduje się paleta dostępnych kolorów. Po lewej stronie tej palety znajdują się przyciski "Head"(głowa), "Primary"(podstawowy), "Secondary"(dodatkowy) oraz "Details"(szczególy). Tym przyciskom przypisane są poszczególne elementy outfitów, których kolory można zmieniać. Pod spodem, po lewej stronie, znajdują się przyciski Addonów.

Addony to nic innego, jak dodatki do outfitów, które gracze posiadający Premium Account mogą zdobyć wykonując questy. W trakcie gry można w każdej chwili dokonać modyfikacji outfitu. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na własnej postaci i z menu wybrać "Set Outfit":

set outfit

Outfity dzielą się na trzy grupy:

  • Standardowe - Dostępne są dla wszystkich graczy (jednakże addony, dodatki do strojów, są dostępne tylko dla graczy z Premium Account. Dla graczy z darmowym kontem dostępne są tylko podstawowe standardowe outfity, bez dodatków).
  • Premium - Dostępne są tylko dla graczy z Premium Account
  • Quest - Dostępne dla graczy z Premium Account po wykonaniu określonego Questu (wyjątkiem jest Wedding Outfit , który jest dostępny także dla graczy z free account).

 

W poniższych tabelach przedstawiono wszystkie outfity dostępne w grze.

Standard Outfits

Citizen Outfit
Hunter Outfit
Knight Outfit

Mage Outfit


Premium Outfits

Barbarian Outfit
Druid Outfit
Nobleman Outfit
Oriental Outfit
Summoner Outfit
Warrior Outfit
Wizard Outfit


Quest Outfits

Assassin Outfit
Beggar Outfit
Pirate Outfit
Shaman Outfit
Norseman Outfit
Nightmare Outfit
Brotherhood Outfit
Jester Outfit
 
Demon Hunter  
Yalaharian Outfit

 

 

Wedding Outfit

 

 

Warmaster Outfit

 

 

Wayfarer

 

 

Afflicted Outfit 
Elementalist Outfit
Deepling Outfit
Insectoid Outfit