Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Tibia Pacc

Wszystkiego o PACC dowiesz się tutaj . Ta strona jest dla osób zdecydowanych na kupno, pierwszego Premium Account. Na początek kilka podstawowych zasad:

Nie ma czegoś takiego jak darmowy PACC
Nikt z CipSoftu, ani Tibia.pl nie będzie prosił Cię o login i hasło! (ten kto to robi to hakier)
Jeśli dostałeś PACC i nie wiesz skąd się on wział? Nie akceptuj go. Jeśli ktoś wykupił Ci PACC, może wycofać pieniądze nawet do roku. Wtedy zostaniesz zbanowany i będziesz musiał kupić kolejnego PACC.
Pamiętaj aby mieć spersonalizowane konto , w przeciwnym razie nie będziesz w stanie otrzymać Premium Account.

Istnieją 2 najlepsze sposoby na wykupienie/otrzymanie premium.

Pierwszy sposób:

Zakup konta przez stronę Tibia.com. Aby tego dokonać trzeba mieć kartę kredytową, bądź płatniczą. Po wpisaniu danych w formularz, konto dostajemy przeważnie w przeciągu paru minut. Wielu z Was ten sposób nie przekonuje, bo podawanie gdzieś danych karty (szczególnie kiedy jest tylu hakierów) jest niebezpieczne. Najważniejsza rzecz to uważać gdzie się wchodzi. Pamiętajcie aby robić to wyłącznie przez Tibia.com

Drugi sposób:

Zakup PACC przez firmę Pacc.eu lub onePay . Jest to jeden z bezpieczniejszych i wygodniejszych sposobów. Pieniądze wpłacasz jak chcesz, poczta, bank, przelew internetowy. Ceny kont są nieco wyższe, ale bezpieczeństwo i jakość usług na wysokim poziomie. Co do cen, w Brazylii cenny są wyższe o ponad 10$.