Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Helmet of the Ancients (niepełny)

Opis własny przedmiotu: Kryształ w hełmie wypalił się i powinien być wymieniony.

Hełm Starożytnych jest jedną z ogromnych tajemnic świata Tibii. Przed wieloma wiekami ich posiadaczami byli Faraonowie, władcy Pradawnego Miasta Ankrahmun, a sekret ich wytwarzania był przekazywany z pokolenia na pokolenie. Hełm taki pełnił rolę korony, symbolu władzy. Jednak u zmierzchu ery Faraonów, w okresie Panowania Ośmiu-wielkiej wojny o władzę, Arkhothep postanowił kupić sobie drogę na tron, zdradzając swym konkurentom tajemnice tworzenia hełmu. Miało to być symbolem pokoju i wspólnej władzy nad krajem. Niedoszli faraonowie nie przewidzieli jednak, że w zapiskach jakie otrzymali były schematy tylko jednaj z części hełmu, dla każdego innej. Arkhothep wiedział, że jego konkurenci nigdy nie pogodzą się i nie wymienią wiedza, sam więc został osadzony na tronie.
Każdy z "Faraonów" porozsiewanych w grobowcach na południowej Daramie posiada jeden fragment hełmu, złączyć je zaś w całość można jedynie w demonicznej kuźni pod Piramidą Królewską.

Hełm Starożytnych jest potężnym i cennym wyposażeniem, prawdziwą moc daje mu jednak umieszczenie rubinu na jego szczycie.

Przedmiot dostępny z Helmet_of_the_Ancients
Pancerz Waga
8 27 oz.
Wypada z :   
Komu sprzedać ?
Położenie Npc Cena
Brak NPC
Od kogo kupić ?
Położenie Npc Cena
Brak NPC