Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

HP 110 Summon 390
EXP 60 Convince 390
Odporny na Specjalne brak
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu (noże)
Wrażliwy Odgłosy Your head shall be mine!, Your head will be mine!, Yeeee Ha!
Loot Dagger (Normalnie), Sabre (Normalnie), Leather Armor (Normalnie), Studded Shield (Normalnie), Crystal Necklace (Bardzo rzadko), Small Ruby (Bardzo rzadko), Brown Bread (Normalnie), Torch (Normalnie), 0-2 Skull (Normalnie), Girlish Hair Decoration (Normalnie), Protective Charm (Normalnie), 0-20 gold
Opis Amazonki to społeczność wojowniczych kobiet, które wznosły kryjówki na bagnach na wschodzie Tibii. Energicznie atakują każdego nieproszonego gościa na swoim terenie, po czym obcinają głowy ofiarom, zachowując je jako trofea. Nie są zbyt silne w bezpośrednim pojedynku, mimo to są w stanie rzucać nożami ze śmiertelną precyzją.
Występowanie Amazon Camp na północ od Venore, Amazonia na północ od Carlin, na wschód Carlin, na zachód Venore, Oasis Tomb w Ankrahmun, południowo-wschodnie Laguna Islands.
Taktyka Wojownicze amazonki to plemię, zamieszkujące głównie Obozy Amazonek niedaleko Venore oraz Carlin. Zwykle występują w grupach z Walkiriami. Ich obrażenia często sięgają 45 punktów życia na turę. Potrafią uderzać zarówno z bliska, jak i z daleka, za pomocą swoich ostrych noży. Są tak samo wrażliwe na obrażenia fizyczne, jak i na żywioł śmierci. Dlatego też rycerze nie powinni mieć z nimi problemu, a magom i druidom zaleca się korzystanie kolejno z Wand of Decay oraz Necrotic Rod. Paladyni mogą używać włóczni, które stworzenia te często pozostawiają po swojej śmierci. Dzięki temu nie będą musieli płacić za amunicję. Amazonki są opłacalne dla każdej profesji z poziomem nie mniejszym niż 15 i nie większym niż 25.
Obrazek