Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Assassin

HP 175 Summon Niemożliwe
EXP 105 Convince 450
Odporny na Specjalne zatruwa, upija, znika
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu (gwiazdki)
Wrażliwy Odgłosy You are on my deathlist!, Die!, Feel the hand of death!
Loot Knife (Normalnie), Combat Knife (Normalnie), Steel Helmet (Rzadko), Plate Shield (Rzadko), Steel Shield (Bardzo rzadko), Battle Shield (Rzadko), 0-2 Small Diamond (Bardzo rzadko), 0-14 Throwing Star (Normalnie), Leopard Armor (Bardzo rzadko), Horseman Helmet (Bardzo rzadko), 0-2 Torch (Normalnie), 0-8 Viper Star (Normalnie), 0-50 gold
Opis Bezwzględni i zabójczy specjalizują się w perfidnych atakach z zaskoczenia. Mimo, że jest wielu rzezimieszków, bandytów i zabójców, których stereotypy mijają się z prawdą, to Zabójcy są mistrzami w swojej profesji. Zazwyczaj zorganizowani w małę ugrupowania, są wytrenowani w stosowaniu brudnych sztuczek, obgadywaniu i myślistwie. Pomimo, że budzący grozę, Ci mogący zostać zatrudnieni mordercy preferują ataki z ukrycia na niczego nie spodziewających się ofiarach. Zależne od ich aktualnej misji, Zabójcy pracują samodzielnie albo w małych grupach uderzeniowych. Rzadko występują w większej liczbie, z wyjątkiem gdy ktoś nieszczęśliwie natknie się na nich w ich kryjówce.
Występowanie Dark Cathedral, Former Trade Quarter Yalahar, Former Factory Quarter Yalahar,
Taktyka Zabójcy występują głównie na terenie Mrocznej Katedry. Bez problemu potrafią zabić niedoświadczonego wojownika. Obrażenia zadawane przez tych morderców sięgają 120 punktów życia na turę. Za pomocą Throwing Stars uderzają także z daleka. Przestępcy ci podatni są na żywioł śmierci oraz obrażenia fizyczne. Minimalny poziom dla rycerza to 20. Umiejętności walki powinny wynosić około 60/60. Paladyni i profesje magiczne mogą zabijać te potwory już na poziomie 15. Ci pierwsi początkowo za pomocą zwykłych włóczni, a później, po osiągnięciu 25 poziomu przy użyciu królewskich włóczni. Druga grupa przy użyciu różdżki bądź laski. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą Dwarven Ring, ponieważ zabójcy potrafią upić potencjalnego przeciwnika. Dobrze jest mieć także w plecaku parę run obszarowych typu Fireball, gdyż mordercy mają umiejętność stawania się niewidzialnym. Są dobrym źródłem doświadczenia oraz pieniędzy dla niskopoziomowych postaci.

Obrazek