Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Betrayed Wraith

HP 4200 Summon Niemożliwe
EXP 3000 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne Poison Wave, leczy się (szybko), znika, haste, paraliżuje
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu magią
Wrażliwy Odgłosy Rrrah!, Gnarr!, Tcharrr!.
Loot Spike Sword (Normalnie), Battle Hammer (Normalnie), Morning Star (Normalnie), Double Axe (Normalnie), Amulet of Loss (Bardzo rzadko), Small Diamond (Normalnie), Skull Helmet (Rzadko), Death Ring (Bardzo rzadko), 0-2 Orichalcum Pearl (Normalnie), Concentrated Demonic Blood (Normalnie), Demonic Essence (Normalnie), Soul Orb (Normalnie), Bag (Normalnie), 0-5 Sniper Arrow (Normalnie), Onyx Arrow (Normalnie), Golden Figurine (Bardzo rzadko), Bloody Edge (Bardzo rzadko), Great Mana Potion (Bardzo rzadko), Unholy Bone (Normalnie), 0-302 gp, 0-4 Platinum Coin, Fishbone,
Opis Zemsta jest tym, co napędza Zdradzone Widmo, zemsta, której przyczyna jest już dawno zapomniana a jej źródło prawdopodobnie zginęło dekady temu. Ciągle uwięzieni w swojej żądzy zemsty, bezmyślnie atakują każdego kogo spotkają. Miłosierdzie nie jest brane pod uwagę i daremne jest dyskutowanie z tymi gniewnymi duchami. Ich złamane i wypaczone umysły są nieprzerwanie udręczane stale obecną pamięcią o ich makabrycznej śmierci. Usidleni swoimi uczuciami i wspomnieniami, znajdują ukojenie jedynie w wyładowywaniu tych uczuć na żywych istotach. W szalonym przypływie radości, atakują siły życiowe innych, karmią ich strach i wzmacniają go przekazując swoją własną agonie i horror swoim ofiarom. Mówi się, że ci, którzy przeżyli atak Zdradzonego Widma, popadają w obłęd, starzeją się wcześniej niż nadchodzi ich czas i zmieniają się w białowłose cienie swojego byłego bytu.
Występowanie Pits of Inferno, Helheim.
Taktyka
Obrazek

Betrayed Wraith jest bardzo trudnym potworem do zabicia. Jest bardzo szybki, bardzo często się przerzuca i staje niewidzialnym. Potwór ten potrafi niekiedy odebrać 500 punktów życia, chociaż jest to sporadyczne, toteż minimalny poziom blokera powinien wynosić 60. Betrayed Wraith ma słaby atak, za to bardzo dobrą obronę, co sprawia, że jest trudny do zabicia przy użyciu broni siecznej/dystansowej. Niestety Betrayed Wraith jest odporny na bardzo wiele żywiołów, toteż mag jest tutaj zupełnie niepotrzebny. Najlepszą opcją byłby atak paladynów przy użyciu Assasin Starów i "Holy Strike". Potwór ten przy końcówce życia zaczyna uciekać, toteż bardzo ważny jest "trap" w końcowej części ataku. Betrayed ma zdolność bardzo szybkiego leczenia, więc ważne jest, aby atak był mocny i szybki.
neopostman
Gawus