Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Brutus Bloodbeard

HP 1200 Summon Niemożliwe
EXP 795 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne upija
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu (gwiazdki)
Wrażliwy Odgłosy
Loot Plate Armor (Normalnie), Knight Armor (Normalnie), Small Diamond (Normalnie), Meat (Normalnie), Brutus Bloodbeard's Hat (Zawsze), 0-? Skull (Normalnie), Backpack Pirate (Rzadko), Very Old Piece Of Paper (Rzadko), 0-200 gp
Opis Brutus Krwawobrody, jeden z najstraszliwszych wilków morskich upodobał sobie latarnię morską w Liberty Bay, którą to odwiedza podczas ataków na wioskę. Świetnie walczy zarówno w zwarciu, jak i na dystans, lata spędzone na grabieniu Liberty Bay dały mu duże doświadczenie w walce, tak więc tylko najsilniejsi mogą stanąć z nim twarzą w twarz i wyjść z tego cało. Ci właśnie najsilniejsi mogą się pochwalić wspaniałym trofeum - oczywiście o ile nie uciekną przed nim, a pokonają go - zerwanym z Brutusowej głowy kapeluszem, który jest jednym z potrzebnych do pirate hat addon przedmiotów, które można zdobyć właśnie podczas ataku piratów na Liberty Bay. Dodatkowo, można spotkać go przy wykonywaniu Killing in the Name of... Quest.
Występowanie Liberty Bay podczas najazdów piratów, latarnia na południowy zachód od depo.
Taktyka Jest to zapewne doświadczony pirat co widć po jego sile. Magowie czy paladyni powinni zaopatrzyc sie w rycerza, który bedzie blokował Brutusa Bloodbearda, a sami powinni uzywać czarow Strike lub w przypadku paladynow broni dystansowej.