Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

HP 15 Summon 220
EXP 0 Convince 220
Odporny na Specjalne Podczas Wielkanocy zostawiają jajka: Coloured Egg (Blue), Coloured Egg (Green), Coloured Egg (Purple), Coloured Egg (Red) oraz Coloured Egg (Yellow).
Częściowo odporny na Walka nie atakuje
Wrażliwy Odgłosy Cluck Cluck, Gokgoooook
Loot 0-2 Meat (Rzadko), Chicken Feather (Normalnie), 0-3 Egg (Rzadko), 0-3 Worm (Normalnie),
Opis Kurczaki to udomowione zwierzęta, które żyją zwykle na fermach. Ich jaja i mięso czynią je całkiem użytecznymi i ani plotki o złych, bojowych kurczakach, ani mity o ukrytym mieście, zamieszkałym przez mówiące kurczaki, nie okazały się być prawdą. Kurczaki towarzyszyły ludzkości i innym rasom od zarania dziejów i wraz z rozwojem cywilizacji rozprzestrzeniły się na cały świat.
Występowanie Sabrehaven, Rookgaard, farma McRonalda, farma w Thais, Northport, Fibula, Carlin (nieosiągalne), Greenshore, Barbarian Camp oraz Orc Fortress, farma w okolicach Edron
Taktyka Kurczak to ulubione zwierzę wszystkim farmerów tibijskich. Większość z nich ma w swojej zagrodzie minimum kilka sztuk tego ptaka. Aby go zabić nie potrzeba mieć wysokiego poziomu czy wyposażenia. Nawet gracz, który dopiero co stworzył postać może udać się po kurczaka na najbliższą farmę. Wystarczy podbiec i zadać śmiertelny cios. Jest on stosunkowo często zabijany ze względu na cenę pierza, które pozostawia po walce.

Obrazek

by Voniek