Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Crazed Beggar

HP 100 Summon 300
EXP 35 Convince 300
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Hehehe!; Raahhh!; You are one of THEM! Die!; Wanna buy roses??; Make it stop!; They're coming! They're coming!; Gimme money!.
Loot Dwarven Ring (Bardzo rzadko), Wooden Hammer (Normalnie), Meat (Normalnie), Red Rose (Normalnie), Lute (Normalnie), Roll (Normalnie), Dirty Cape (Normalnie), Rolling Pin (Normalnie), Wooden Spoon (Normalnie), Rum Flask (Rzadko), Rusty Armor (zwykła) (Rzadko), 0-9 gold
Opis Szaleni żebracy są ofiarami chorób, głodu i rozpaczy. To uciekinierzy z beznadziejności, którzy żyją w ciemności szaleństwa. Ciągle upici domowej roboty alkoholem stanowią poważne zagrożenie dla wszystkich, którzy nocą przechodzą przez mroczne uliczki miast. Nie potrafią walczyć ani nie posiadają imponującego wyposażenia, ale ich szaleństwo daje im niezwykłą siłę i odporność. Stają się oni szczególnie niebezpieczni dla podróżników, gdy pojawiają się w grupie ? potrafią wtedy masowo atakować kijami, pałkami, kamieniami, a nawet zębami. W niektórych kulturach ich szaleństwo uznaje się jako dar Bożej Opatrzności, dlatego też są czczeni przez równie szalonych wyznawców mrocznego kultu. Zadziwiające jest to, że żyjąc w swoim szalonym świecie potrafią być tak niebezpieczni dla otaczającego ich świata.
Występowanie Foreigner Quarter w Yalahar.
Taktyka Szalony żebrak nie jest zbyt mocnym przeciwnikiem. Z pewnością poradzi sobie z nim niedoświadczony gracz z ekwipunkiem z Wyspy Przeznaczenia. Walka w zespole jest pozbawiona sensu, wystarczy go po prostu zaatakować. Profesje magiczne oraz paladyn nie muszą nawet trzymać dystansu, gdyż obrażenia zadawane przez Beggara są bardzo niskie.
Niski poziom trudności przekłada się także na łup i doświadczenie. Wojownik może uzyskać jedynie 35 punktów doświadczenia (53 przy pierwszych dwóch godzinach wytrzymałości), natomiast jedynym godnym uwagi przedmiotem jest Dwarven Ring, który jest przydatny podczas polowania na potwory upijające.