Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Cyclops Drone

HP 325 Summon Niemożliwe
EXP 200 Convince 525
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka w zwarciu, na dystans
Wrażliwy Odgłosy Fee! Fie! Foe! Fum!, Luttl pest!, Me makking you pulp!, Humy tasy! Hum hum!
Loot Short Sword (Normalnie), Halberd (Bardzo rzadko), Dark Helmet (Bardzo rzadko), Plate Shield (Rzadko), Battle Shield (Rzadko), Club Ring (Bardzo rzadko), 0-2 Meat (Normalnie), Bag (Normalnie), Cyclops Trophy (Bardzo rzadko), Strong Health Potion (Bardzo rzadko), Cyclops Toe (Normalnie), 0-24 gold
Opis Tak zwani Cyklopi Robotnicy to pracownicy w społeczeństwie cyklopów. Rodzą się inni, niż ich krewni. Najwidoczniejszą cechą cyklopów robotników są ich cztery umięśnione ramiona. Są znacznie mniej inteligentni od zwykłych cyklopów, nadrabiają to jednak większą siłą i wytrzymałością. Zwykle są spokojni, jednak cyklopi trenują ich tak, aby w obliczu "słabszych" ras porzucali swoją pasywną postawę. Wytrenowani robotnicy zwykle atakują każdego, kogo zobaczą. Na szczęście, nie bardzo rozumieją celowości swoich czynów i rzadko używają pełnej siły swoich okazałych ramion. Gwałtowna siła ich bezmyślnych ciosów i tak jest w stanie kruszyć kości i niszczyć broń oraz pancerz. Cyklopi robotnicy nie są zbyt liczni, ani cenieni pośród cyklopów, zwykle można ich znaleźć głęboko pod ziemią, pod nadzorem innych cyklopów.
Występowanie Cyclopolis, Mount Sternum.
Taktyka Cyclops Drone to dużo silniejszy brat zwykłego Cyklopa. Początkujący rycerz może mieć problemy z zabiciem tego giganta. Jednakże, wojownik, który ma poziom 20 oraz umiejętności posługiwania się mieczem, toporem lub maczugą przekraczające 65 i podobnymi zdolnościami obrony nie powinien mieć z nim problemu. Paladyni mogą również próbować na 20 poziomie z zręcznością walki na dystans równą 55. Należy zabrać ze sobą włócznie oraz tarczę. Kusza lub łuk nie będą tu dobrym pomysłem - to monstrum potrafi atakować także z daleka! Sytuacja wygląda podobnie u magów i druidów z tą różnicą, że zamiast ciskać z włóczni będą atakować z różdżki lub laski. Mogą oni wspomagać się także zaklęciami. Jest on wrażliwy na żywioły śmierci i ziemi, więc wskazane jest rzucanie czarów Death Strike bądź Terra Strike. Dobrym pomysłem będzie zachowanie odległości od atakowanego jednookiego. Na wypadek zjawienia się większej ilości kreatur dobrze jest mieć w plecaku parę mikstur leczniczych.
Obrazek