Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Dark Magician

HP 325 Summon Niemożliwe
EXP 185 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne znika na parę sekund, leczy sie
Częściowo odporny na Walka magią na dystans, w zwarciu
Wrażliwy Odgłosy Killing you is getting expensive! Feel the power of my runes! My secrets are mine alone
Loot Necrotic Rod (Bardzo rzadko), Health Potion (Normalnie), Mana potion (Normalnie), 0-3 Blank Rune (Normalnie), Strong Health Potion (Rzadko), Strong Mana Potion (Rzadko), Reins (Bardzo rzadko), 0-55 gp, Small Enchanted Amethyst (Bardzo rzadko)
Opis Podążanie drogą magii pozwoliło wielu na zyskanie wielkiej mądrości i mocy. Inni porzucili tą drogę. Przez niewłaściwe używanie magii dla własnych celów wielu magów odwróciło się plecami od towarzyszy i zaczęło podążać zakazanymi ścieżkami, by osiągać coraz większą moc. Niektórzy magowie dążą do opanowanie mrocznych sztuk już od początku swojej kariery, inni stają się mrocznymi magami w poszukiwaniu zemsty lub sposobu na życie po zostaniu wyrzuconym z zakonu magów. Wiedząc, że mają magiczny dar i czując przez to wyższość nad ludzkością, i zwykłymi śmiertelnikami, mroczni magowie tworzą sobie swój kąt na tym świecie. Można ich znaleźć zazwyczaj w ukrytych jaskiniach, jak również w ruinach, czy odległych kryjówkach. Z natury to samotnicy, jednak czasem mają służących pomagających im w realizacji ich podłych planów, lub pragnących po prostu służyć komuś potężniejszemu. Służą potężnemu liderowi dla własnych celów, dążą do realizacji podłych badań i planów. W swym dążeniu do władzy zwykle jedyne co osiągają to śmierć z rąk bardziej doświadczonych poszukiwaczy przygód. Bardzo niewielu mrocznych magów, po latach nauki i gromadzenia mocy, daje radę wytrwać na długiej drodze prowadzącej do zostania nekromantą lub czarnoksiężnikiem.
Występowanie Edron Hero Cave, Magician Tower północ od Mount Sternum, Dark Cathedral, ostatnie piętro Magician Tower, Dzielnica Czarodziejów Yalahar
Taktyka