Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Draken Abomination

HP 6250 Summon Niemożliwe
EXP 3800 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Ugggh!, Gll
Loot 0-4 Meat (Normalnie), 0-3 Great Mana Potion (Normalnie), Terra Hood (Normalnie), 0-3 Ultimate Health Potion (Normalnie), 0-3 Great Spirit Potion (Normalnie), Wand of Voodoo (Bardzo rzadko), 0-4 Small Topaz (Rzadko), Zaoan Helmet (Bardzo rzadko), Zaoan Armor (Bardzo rzadko), Zaoan Legs (Bardzo rzadko), Shield of Corruption (Bardzo rzadko), Snake God's Wristguard (Bardzo rzadko), Draken Boots (Bardzo rzadko), Eye of Corruption (Normalnie), 0-193 gold coins, 0-8 platinum coins
Opis Nawet potężni Drakeni nie są odporni na zło, które rozprzestrzenia się po ziemiach Zao. Niektórzy z nich ulegli męczącym wpływom korupcji, przez co zostali zniekształceni zarówno w sposób fizyczny, jak i duchowy. Teraz są hańbą swego gatunku, jednak na mocy dekretu cesarza, wciąż stanowią część społeczeństwa. Bądź, co bądź, nie uchroniło ich to jednak przed pogardą własnych braci. Fizycznie silniejsi od zwykłych Drakenów, aczkolwiek podatniejsi na wpływ magii, stali się niewolnikami i pracownikami Spellweaverów. Resztki ich wrażliwości niemal całkowicie wygasły z powodu okrutnych zaklęć, które to czynią z nich posłuszne golemy bez jakichkolwiek własnych ambicji. Pozostałości ich wrażliwości rzadko kiedy powracają do optymalnego stanu, więc wędrują w amoku po pałacach Władców Smoków i ich sługusów niczym bezmyślne trutnie. Wychowanie tych Drakenów charakteryzuje się napadaniem na wszystko, co nie należy do miejsca z którym są związani. W takiej sytuacji, zazwyczaj powolni i bierni Drakeni Abomination, wykazują niesamowity i przerażający ogrom wściekłości. Nie do końca wiadomo czy ta niepoczytalność jest wynikiem okrutnego procesu wychowania czy jest powiązana ze stanem umysłu przesiąkniętym zepsuciem. Tak, czy inaczej, wściekłość wzmacnia ich ogromną siłę i czyni z nich gigantyczne molochy zniszczenia.
Tylko kilku Drakenom udało się uciec w dzicz, przeważnie z powodu przerwania ceremonii. Te jednostki posługują się swymi zmysłami i instynktem, polując na różnych obszarach, aż do czasu, gdy zostaną złapani przez lokalnych nadzorców.
Drakeni Abomination, którzy to podobno posiadają wrażliwość porównywalną do jaszczurów, są tylko i wyłącznie produktem mitów. W niektórych z nich ci drakeni byli mocarnymi pomocnikami walczącymi u boku jaszczurów, a niekiedy nawet stawali się tragicznymi bohaterami historii miłosnych ze zwykłymi jaszczurkami. Z powodu chronienia i pielęgnowania takich powieści na przestrzeni wielu dziesięcioleci, być może zawierają malutkie ziarenko prawdy.
Występowanie Razzachai
Taktyka