Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Dworc Voodoomaster

HP 80 Summon Niemożliwe
EXP 55 Convince 300
Odporny na Specjalne Poison Field, Poison Storm, paraliżuje, upija, wysysa życie, zamienia w Chicken, leczy się, znika, Haste
Częściowo odporny na Walka na dystans magią
Wrażliwy Odgłosy Grow truck grrrr, Brak brrretz! Prek tars, dekklep zurk.
Loot Poison Dagger (Normalnie), Leather Armor (Normalnie), Bronze Amulet (Normalnie), Strange Symbol (Rzadko), Health Potion (Normalnie), Tribal Mask (Rzadko), Dworc Voodoo Doll (Bardzo rzadko), Torch (Normalnie), 0-3 Skull (Normalnie), Bone (Normalnie), 0-20 gold
Opis Rasa Dworców ukształtowała rodzaj mrocznej i złowrogiej magii. Mistrzowie Voodoo są sławni dzięki klątwom które rzucają i złowrogiej zdolności do wysysania energii witalnej i magicznej od swoich przeciwników. Z natury są tchórzliwe, wolą raczej wspierać innych Dworców w walce niż atakować na własną rękę. Wraz z nimi stanowią poważne zagrożenie. Dzięki ich zaklęciom reszta Dworców pokonuje nawet silniejszych przeciwników. Ich klątwy i czary są użyteczne zwłaszcza podczas ucieczki. Jeśli zostaną zaatakowane bez wsparcia szybko przegrywają.
Występowanie Na południe od Port Hope. Jest także jeszcze grupa 3 voodoomasterów i 2 crypt shamblerów na wschodzie Trapwood.
Taktyka Dworc Voodomasterzy, to bestie, które same raczej za wiele nie działają, lecz w grupie potrafią zadziwić nie jednego doświadczonego gracza. Dobrym sposobem jest używanie GFB bądź Avalanche, lecz w celach ekonomicznych najlepiej zabijać je z fire,frigo bądź też mort strików. Rycerze jak i Palladyni z racji tego, iż nie potrafią władać magią tak dobrze jak postacie magiczne powinni zainwestować w mana potiony i używać exury w celu uleczenia jak i uwalniania się od paraliżu. Najlepszym sposobem dla tych profesji na zabicie potworów tego typu będzie używanie ataku melee jak i tarczy w tym samym momencie.