Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Energy Elemental

HP 500 Summon Niemożliwe
EXP 550 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka W zwarciu, na odległość.
Wrażliwy Odgłosy
Loot Obsidian Lance (Rzadko), Guardian Shield (Bardzo rzadko), Crystal Ring (Rzadko), Energy Ring (Rzadko), Wand of Cosmic Energy (Bardzo rzadko), Silver Amulet (Rzadko), Mana potion (Normalnie), 0-3 Small Amethyst (Rzadko), 0-5 Throwing Star (Normalnie), Bag (Normalnie), Crystal Sword (Rzadko), Strong Mana Potion (Rzadko), 0-10 Flash Arrow (Normalnie), 0-150 gold
Opis Faktyczny Żywiołak Energii to tylko mała iskra, którą trudno zauważyć. Ich pochodzenie jest nieznane, ale ich powstawanie jest przypisywane naturalnym siłom. Ta złośliwa iskra dąży do chaosu i spustoszenia. Nie koniecznie jest zła, ale z pewnością okrutna i bezmyślna. W stanie iskry, Żywiołak wiruje przez chwilę, dopóki nie zgromadzi wystarczającej ilości ładunków elektrycznych i nie wzburzy wiatru aż do postaci małej burzy. Kierując tym sztormem, żywiołak staje się większym i znacznie groźniejszym. Miota silne energetyczne ataki i jest niematerialny, dlatego to niebezpieczny przeciwnik. Posiadają jakiś rodzaj inteligencji i uwielbiają niszczyć swoich wrogów potężnymi błyskawicami. Można je spotkać praktycznie wszędzie, gdyż mogą powstać tam, gdzie znajduje się powietrze. Ich głównymi atakami są błyskawice i silne podmuchy wiatru, ale potrafią także powodować uduszenie się. Są niemal tak szybkie jak błyskawica i niemal niemożliwym jest ucieczka, chyba, że Żywiołak jest chwilowo zniszczony. Może się jednak regenerować, korzystając z powietrza. Są kapryśne niczym burza i bardzo nieprzewidywalne w walce. Nawet doświadczeni podróżnicy mają kłopoty z przewidzeniem zachowania Energetycznych Żywiołaków.
Występowanie Góry pomiędzy Darashia a pustynią w Ankrahmun, północny zachód Ankrahmun, niedaleko południowego Dragon Lair.
Taktyka