Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Frost Dragon Hatchling

HP 800 Summon Niemożliwe
EXP 745 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne używa magii lodu, paraliżuje
Częściowo odporny na Walka w zwarciu, magią na dystans
Wrażliwy Odgłosy Zchu? Rooawwrr
Loot Health Potion (Bardzo rzadko), Dragon Ham (Normalnie), Spellbook of Enlightenment (Bardzo rzadko), Frosty Heart (Rzadko), 0-55 gp
Opis Potomstwo potężnych lodowych smoków nie jest rozpieszczane przez rodziców. Wystawione na działanie ciężkiego klimatu, pisklęta lodowego smoka otrzymują ciężką szkołę dobrze znanej zasady, mówiącej, że tylko najlepiej przystosowani przetrwają. Tylko najodporniejsze i najzdrowsze przeżywają trzy pierwsze miesiące. Wiecznie głodne pisklęta konkurują o pokarm i schronienie. Ponadto, starsze smoki również stanowią zagrożenie, gdyż w razie konieczności nie zawahają się pożreć swojego potomstwa. Nieprzerwanie dążąc do podniesienia swojego statusu w gnieździe, pisklęta lodowych smoków pracują nad swoimi umiejętnościami i stają się prawdopodobnie bardziej śmiercionośnymi przeciwnikami, niż dorosłe, zwyczajne smoki. Tylko czasami polują w dziczy, bardziej prawdopodobnym jest spotkanie tych piskląt w ich gniazdach, gdzie wspierają swoich krewnych w odpieraniu intruzów, którzy byli na tyle głupi, żeby zapuścić się na teren lodowych smoków. Atak piskląt jest zwykle szybki i śmiertelny, gdyż muszą one pilnować, żeby to właśnie one zgarnęły pokarm i łup, a nie ktoś obcy lub ich krewni.
Występowanie Okolnir, Yalahar (Factory Quarter)
Taktyka Pisklęta lodowych smoków zachowują się podobnie jak zwykłe smoki. Każdy gracz powinien stać na ukos, by uniknąć lodowej fali. Magowie i druidzi powinni używać różdżki, która zadaje obrażenia z energii (pisklę ma słabość na punkcie energii, -5%) lub śmierci. Przy grupie niezbędny jest czar Energy Strike lub Energy Wave. Paladynem należy posiadać co najmniej 20 poziom doświadczenia oraz 60 poziom walki na dystans. Trzeba utrzymać od nich odpowiednią odległość i używać królewskich włóczni. Rycerzem zasada jest prosta ? uderzać w zwarciu, potrzebna będzie umiejętność w walce mieczem/toporem/obuchem 65/65 oraz dobra, jednoręczna broń. Uwaga, nieraz występują w grupie z ich rodzicami ? lodowymi smokami, co może zakończyć się śmiercią dla nieprzygotowanego do takiej walki wojownika!
Obrazek