Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Frost Troll

HP 55 Summon 300
EXP 23 Convince 300
Odporny na Specjalne brak
Częściowo odporny na Walka w zwarciu
Wrażliwy Odgłosy Brrr! , Broar!
Loot Rapier (Normalnie), Club (Normalnie), Coat (Normalnie), Wooden Shield (Normalnie), Studded Club (Normalnie), Spear (Normalnie), 0-2 Fish (Normalnie), Frosty Ear of a Troll (Rzadko), 0-15 gp, Twigs
Opis Lodowe trolle to odmiana zwykłych trolli, żyją one w jamach i podziemiach lodowych wysp w północnozachodniej Tibii. Tak jak ich kuzyni polują one na zwierzęta i poszukują skarbów. Są jednak nieco silniejsze i mogą stanowić zagrożenie dla niedoświadczonych poszukiwaczy przygód.
Występowanie lodowe tereny, Edron (Troll Cave Quest)
Taktyka Frost Troll to jeden z kuzynów zwykłego Trolla, który zamieszkuje odległe i mroźne krainy. Rozpoznać go można po charakterystycznym niebieskim futrze, przystosowanym do ujemnych temperatur. Stworzenie to atakuje przeciwnika w zwarciu, odbierając od 0 do 15 punktów życia. Nie posiada on żadnych ataków specjalnych, jest częściowo odporny na obrażenia od świętości i ognia, a szczególnie wrażliwy na obrażenia od śmierci, energii i ziemi. Jego siła wzrasta gdy występuje w grupie, dlatego każda postać niezależnie od profesji powinna posiadać podstawowe wyposażenie - tarczę i broń. Paladyn, by nie tracić punktów życia, może atakować tego potwora na odległość używając Spear'ów lub Łuku i Strzał, podobnie Mag i Druid za pomocą różdżki. Knight natomiast nie ma innego wyjścia jak podejść i wyprowadzić cios z broni białej. Należy pamiętać, że potwor ten ucieka gdy ma mało życia. Po zabiciu go możemy pozyskać cenne w warunkach zimowych pożywienie.
Obrazek