Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Gang Member

HP 295 Summon Niemożliwe
EXP 70 Convince 400
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy This is our territory!; Help me guys!; I don't like the way you look!; You're wearing the wrong colours.
Loot Mace (Normalnie), Leather Legs (Normalnie), Studded Legs (Normalnie), Club Ring (Bardzo rzadko), Meat (Normalnie), Brown Bread (Normalnie), 0-2 Torch (Normalnie), 0-23 gold
Opis W każdym mieście znajdzie się przynajmniej jeden gang, który od każdego będzie próbował wyłudzić pieniądze bądź inne kosztowności. Jedne gangi mają szlachetne korzenie i często działają nawet w obronie prawa, inne zaś to zwykłe, kilkuosobowe zrzeszenia mające na celu tylko grabież. W większości przypadkach jest tak, że na czele organizacji stoi charyzmatyczny przywódca, który jest niczym król prowadzący swoich poddanych tam, gdzie zechce. Gdy w mieście jest więcej niż jeden gang, ich przedstawiciele dzielą miasto na teren jednego i drugiego, aby uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych ulicznych burd.
Członkowie gangu są zazwyczaj spotykani w grupach, zwłaszcza w większych miastach. Jako nadrzędne wartości stawiają szacunek i godność, jednakże jest to tylko jeden z wielu sposobów zapomnienia o swojej aktualnej sytuacji i czynach, jakie popełnili. Gdy przychodzi do konfrontacji z przeciwnikiem starają się wyręczać jeden drugim, gdyż to w rzeczywistości tchórze chroniące własną skórę. Rzadko kiedy zdarzy się odważny wojownik, który będzie walczył do końca.
Występowanie Foreigner Quarter w Yalahar.
Taktyka