Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Ghastly Dragon

HP 7800 Summon Niemożliwe
EXP 4600 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka Melee, Hot Water Wave, Klątwa, Smoke Ball, Sudden Death Beam
Wrażliwy Odgłosy EMBRACE MY GIFTS!, I WILL FEAST ON YOUR SOUL!
Loot Soul Orb (Normalnie), Great Health Potion (Normalnie), Ultimate Health Potion (Normalnie), Great Spirit Potion (Rzadko), Rusty Armor (zwykła) (Rzadko), Drakinata (Bardzo rzadko), Twin Hooks (Normalnie), Zaoan Halberd (Normalnie), Zaoan Sword (Bardzo rzadko), Jade Hat (Bardzo rzadko), Zaoan Helmet (Bardzo rzadko), Spellweaver's Robe (Bardzo rzadko), Zaoan Armor (Bardzo rzadko), Zaoan Legs (Rzadko), Dragon Scale Boots (Bardzo rzadko), Guardian Boots (Bardzo rzadko), Zaoan Shoes (Bardzo rzadko), Ghastly Dragon Head (Normalnie), Shiny Stone (Bardzo rzadko), Undead Heart (Normalnie), 0-203 Gold Coins, 0-2 Platinum Coins
Opis Upiorny Smok jest najlepszym tłumaczeniem, jakie można wymyślić dla słowa -tabu, określającego to stworzenie stosowanym przez jaszczuroludzi. Wydaje się, że Upiorny Smok nie jest podgatunkiem smoczej rasy, a raczej swego rodzaju zamierzoną transformacją. Mędrcy przypuszczają, że smoki te są efektem nieudanej próby przeistoczenia się przez jednego z ich starożytnych przodków. Prawdopodobnie celem przemiany było osiągnięcie stanu transcendencji, jednakże w wyniku niepowodzenia powstała egzystencja zawieszona i rozłożona pomiędzy dwoma sferami ? ducha i śmiertelności. Nieudana przemiana doprowadza do szału smoki, które padły jej ofiarą. Nawet Ci, którym na przekór wszystkiemu udało się zachować zdrowy rozsądek, muszą poradzić sobie ze świadomością, iż przeistoczyli się w coś, co nawet w ich własnych oczach jest okropną kreaturą, tworem niepowodzenia przemiany w wyższą egzystencję. Prowadzi to do sytuacji, w której nawet smoki o zdrowych zmysłach są nie mniej agresywne od ich rozsierdzonych pobratymców.
Chociaż ludowe legendy jaszczurów opowiadają o tych stworzeniach jako niesamowicie mądrych i życzliwych, to większość z napotkanych dotychczas Upiornych Smoków była przerażająco groźna i potężna. Poprzez transformację zarówno ich ciała, jak i umiejętności uległy znacznej zmianie. Są w stanie wykorzystywać przeogromne pokłady mocy i siły, aby zmiażdżyć i roznieść każdego głupca, który odważy się zakłócić im ich wieczną agonię.
Występowanie Zao
Taktyka