Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Haunted Treeling

HP 450 Summon Niemożliwe
EXP 310 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy
Loot Dwarven Ring (Bardzo rzadko), Health Potion (Normalnie), Small Emerald (Bardzo rzadko), 0-2 White Mushroom (Normalnie), Red Mushroom (Normalnie), Bullseye Potion (Bardzo rzadko), Strong Health Potion (Bardzo rzadko), Orange Mushroom (Rzadko), Haunted Piece of Wood (Normalnie), 0-96 gold, Wooden Trash
Opis Istnieją dwie znane rasy Haunted Treeling. Pierwsza z nich to zaklęte duchy chcące zniszczyć matkę naturę. Drugie to demony, które pragną siać spustoszenie w świecie ludzi. Ich cel jest ten sam ? zniszczyć cały świat. Zamieszkują głównie gęste lasy, gdzie łatwo jest pomylić zwykłe drzewo z opętanym drzewcem. Mieszkańcy małych wsi często są ofiarami tych kreatur, jednak niektóre plemiona potrafią ich przekupić ? wystarczy składać im ofiary z młodych chłopców i dziewczyn raz w miesiącu, wtedy reszta ludzi będzie mogła spać spokojnie.
Występowanie Vengoth
Taktyka Haunted Treeling to potwór zamieszkujący głównie wyspę Vengoth. Spotykany w grupach stanowi nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy. Potrafi zadać ciosy przekraczające 300 punktów życia na turę. Atakuje zarówno w zwarciu jak i z dystansu używając czaru Stone Shower. Jak większość kreatur ziemi jest wrażliwy na żywioł ognia. Dodatkowo nie widzi niewidzialnych, przez co taktyka jest bardzo prosta dla każdej profesji. Wystarczy użyć czaru Invisible lub Stealth Ringa i zaatakować - knight najlepszą dostępną bronią, paladyn włócznią, a druid i mag czarami bądź runami zadającymi obrażenia od ognia i szybko odeślemy go w zaświaty. Trzeba pamiętać, że jeżeli skończy nam się niewidzialność, możemy mieć bardzo szybki powrót do świątyni, więc trzeba uważać. Monstrum kompletnie nie opłacalne na większe polowania ze względu na słaby loot.

Obrazek


by Voniek