Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Hellfire Fighter

HP 3800 Summon Niemożliwe
EXP 3900 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne Fire Bomb (na siebie), Flame Strike, Fire Exori
Częściowo odporny na Walka w zwarciu i magią
Wrażliwy Odgłosy
Loot Fire Sword (Normalnie), Emerald Bangle (Rzadko), Wand of Inferno (Normalnie), 0-2 Blank Rune (Normalnie), Small Diamond (Rzadko), Demonic Essence (Normalnie), Soul Orb (Normalnie), Demonbone Amulet (Bardzo rzadko), Magma Coat (Bardzo rzadko), Magma Legs (Bardzo rzadko), Fiery Heart (Normalnie), Piece of Hellfire Armor (Normalnie), Coal Nuggets (Normalnie), 0-236 gold, Burnt Scroll
Opis Czasami gniew może stać się zbyt silnym popędem, aby go kontrolować. Co sprawdza się wśród ludzi, jest jeszcze bardziej widoczne wśród demonów. W ciałach niektórych demonów płonie tak silna nienawiść, że zostają oni pożarci przez ten wewnętrzny, piekielny ogień. Co potężniejsi z nich są w stanie chwilowo przeciwstawiać się tej żądzy. Są wyposażeni w piekielne zbroje utrzymujące niszczycielską energię, która z nich goreje. Zachowują swoje życia kosztem egzystencji w wiecznym bólu, nienawiści i gniewu. Doprowadzone na krawędź szaleństwa, a czasem i poza nią, te demony kochają wywalać część swojego gniewu i wewnętrznego ognia, kierując je w innych. Tylko wyczerpująca walka może dostarczyć im ulgi. Tak zwani piekielni wojownicy walczą i niszczą wszystko, co pozostało z ich umysłów i świadomości w oceanie gniewu i bólu, które stały się teraz ich życiem. Nigdy nie spodziewaj się po piekielnym wojowniku poddania się czy ucieczki. Zawsze będą walczyć, aż do gorzkiego końca.
Występowanie Pits of Inferno, Demon Forge.
Taktyka Hellfire Fighters są bardzo wymagającymi przeciwnikami. Ich przeważającą siłą są ataki z magii, a w szczególności z ognia. Combo ich ataków bardzo często przekracza 1600, a w dodatku potwory te lubią występować w grupach, więc powinniśmy mieć w swoim teamie bardzo doświadczonego blokera. Pamiętajmy, że Hellfire Fighter uderza również z fire wave'a, więc starajmy się nie stać naprzeciw potwora. Shooterzy powinni pamiętać o tym, że jest to stwór, który nie jest uodporniony na ataki z magii, dlatego dobrym wyjściem byłoby używanie exori vis/ run hmm i obowiązkowego noszenia Magma Setu.

Obrazek