Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Hellhound

HP 7500 Summon Niemożliwe
EXP 6800 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne Poison Wave, Fire Wave, SD, Envenom
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu magią
Wrażliwy Odgłosy GROOOOWL!
Loot Spike Sword (Normalnie), Giant Sword (Bardzo rzadko), Knight Axe (Normalnie), 0-4 Black Pearl (Normalnie), 0-11 Throwing Knife (Normalnie), Ruthless Axe (Bardzo rzadko), 0-14 Ham (Normalnie), 0-2 Concentrated Demonic Blood (Normalnie), Demonic Essence (Normalnie), Soul Orb (Normalnie), Explorer Brooch (Bardzo rzadko), Great Mana Potion (Normalnie), Bone (Normalnie), Big Bone (Normalnie), Gold Ingot (Bardzo rzadko), Hellhound Slobber (Normalnie), 0-375 gold, 0-5 platinum coins
Opis Po innych wymiarach włóczą się istoty, które powodują, że nawet demony drżą. Piekielny ogar to jedno z takich stworzeń. Będąc gorszym od bestii czy demona, łączy w sobie najbardziej przerażające i niebezpieczne cechy obu tych rodzajów, tworząc mieszaninę straszliwej mocy. Poprzez złośliwość i dzikość trzech demonów, piekielny ogar używa złowieszczych umiejętności wszystkich trzech głów by spowodować jak największe zniszczenia.
Mówi się, że piekielny ogar jest trzy razy podlejszy od przeciętnych piekielnych istot, a jego trzy głowy, z malującym się nań piekielnym szałem, są tak przerażające, że co słabsi ludzie konali na sam widok tego chodzącego widma posoki i kłów. Zdarza się, że jedna z tych demonicznych bestii zostaje schwytana i wytresowana przez potężne demony, by wymusić na niej posłuszeństwo wobec swych straszliwych panów. Do póki postrzegają swych właścicieli jako silniejszych od siebie, są względnie posłuszne. Nikt jednak nie wie kiedy ogar może zwrócić się przeciwko swojemu panu, albo wpaść w szał pozwalający zapomnieć o łączących ich więzach. Piekielne ogary słyną z wpadania w taki szał, że nierzadko ciężko ranią swoje głowy. Mimo to duża ilość tych bestii jest hodowana i wyłapywana na rozkaz niektórych demonicznych panów. Są tak często używane do przerażania wroga, czy rywala, że zyskały status symbolu potęgi i gardzenia niebezpieczeństwem ... w takim samym stopniu, jak życiem innych sług.
Występowanie Pits of Inferno (Infernatil's Throne Room).
Taktyka