Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Infernalist

HP 3650 Summon Niemożliwe
EXP 4000 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne leczy się, znika, używa fire bomb, fire beam, energy bomb, wysysa manę, summonuje 0-1 fire elemental.
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Nothing will remain but your scorched bones!.
Loot Skull Staff (Normalnie), Energy Ring (Rzadko), Red Tome (Bardzo rzadko), Magic Sulphur (Bardzo rzadko), Red Piece of Cloth (Rzadko), Piggy Bank (Bardzo rzadko), Queen's Sceptre (Bardzo rzadko), Great Health Potion (Normalnie), Great Mana Potion (Normalnie), Magma Boots (Bardzo rzadko), Spellbook of Mind Control (Bardzo rzadko), 0-5 Raspberry (Normalnie), Small Enchanted Ruby (Rzadko), Gold Ingot (Bardzo rzadko), Crystal of Power (Bardzo rzadko), Royal Tapestry (Bardzo rzadko), Black Skull (Bardzo rzadko), 0-143 gold
Opis Magowie ognia są starymi wyznawcami mrocznego kultu. Niegdyś byli szkoleni w najlepszych akademiach jakie istniały na ziemi. Wszystkie zaklęcia opanowali do perfekcji, przez co stali się główną siłą we wszelkich wojnach. Niestety, ich mroczna strona dała sobie we znaki, kiedy to po raz pierwszy spotkali kultystów. To oni pokazali im destrukcyjną moc ognia, nauczyli jak mogą ją wykorzystywać i siać zniszczenie. Niestety, magowie ci mieli wybuchy temperament, nie dokańczali nigdy swoich projektów, a jakakolwiek uwaga skierowana do nich równała się śmierci. Przedstawiciele mrocznego kultu postanowili wysyłać ich na niebezpieczne misje z nadzieją, że nigdy nie wrócą. Garstka czarnoksiężników, która się ostała zanim zostali wysłani na misje uciekła i zaszyła się w mrocznych wieżach na dalekiej północy. Podobno zanim opuścili kwaterę główną kultystów, zostawili niespodziankę, która na zawsze zmienila Yalahar.
Występowanie Magician Quarter.
Taktyka Infernalist to mag bardzo podobny do Warlocka. Jego atak opiera się głównie na magii ognia, którą walczy na dystans. Uderzenia, które zadaje wynoszą często ponad 700 hp na turę, co czyni go bardzo niebezpiecznym. Prócz silnych ataków z ognia, dysponuje summonami - Fire Elementalami oraz potrafi stać się niewidzialny, przez co bitwa z nim jest utrudniona. Aby móc zabić maga ognia, knight powinien posiadać dość wysoki poziom ? ok. 100 oraz posiadać wyposażenie zawierające fluidy zarówno leczące, jak i te odpowiedzialne za mane (aby użyć szybko exori, jeśli nam znika). Paladyn z podobnym poziomem co rycerz oraz z Assassin Starami szybko go zgładzi. Gdy znika, dobrze jest użyć czaru Divine Caldera (Exevo Mas San), gdyż czarodziej nie jest odporny na świętość. Sorcerer oraz Druid mają ułatwienie w postaci czarów i run lodowych, na które Infernalist jest wrażliwy. Potwory te głównie występują w wieżach pojedynczo lub parami, więc aby zabić go wystarczy zaopatrzyć się w runy Avalanche/Icicle i bić metodą góra-dół. Oczywiście dobrze jest być ubranym w Magma Set chroniącym od obrażeń zadawanych od ognia. Czarodzieje ognia często są zabijani ze względu na swój bardzo rzadki i drogocenny loot.

Obrazek


by Voniek