Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Koshei the Deathless

HP 2000 Summon Niemożliwe
EXP 0 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne paraliżuje, przyzywa bonebeast i gargoyle
Częściowo odporny na Walka magia, summonuje Bonebeast i Gargoyle
Wrażliwy Odgłosy Your pain will be beyond imagination! You can't defeat me! I will ressurect and take your soul! Death is my ally! Welcome to my domain, visitor! You will be my toy on the other side! What a disgusting smell of life!
Loot brak
Opis Niektórzy nekromanci w poszukiwaniu potęgi i nieśmiertelności posunęli się bardzo daleko. Niewielu z nich, tak jak Koshei, zdołało osiągnąć wieczne życie, w zamian za swoją duszę.
Występowanie Krypta pod Darashią
Taktyka Sam licz nie jest silny. Ma dużo punktów życia, ale siła jego magii osłabła na przestrzeni dziejów. Nadal potrafi mocno uderzyć, ale nie jest coś, czemu 40 poziomowa postać nie dałaby rady.
Większy problem może stanowić bonebeast przyzywany przez licza. Jest to znacznie silniejsza wersja tego potwora. Uderzenia poniżej 100 punktów to rzadkość, a ponad 150 to nic dziwnego. Z drugiej strony - pojawia się tylko jeden.
Mag/druid - należy wykorzystać wrażliwość licza na ogień. Albo stoimy blisko i używamy Flame Strike, lub trzymamy się daleko i strzelamy z Fireball. Ta druga metoda jest szczególnie przydatna dla postaci poniżej poziomu 60.
Paladyn - Uzbrajamy się w łuk, strzelamy z flaming arrow. Pomieszczenie jest duże i nie będziemy mieli problemu z uciekaniem. Trochę to potrwa, ale jest to bardzo bezpieczna metoda. Jeżeli licz nas sparaliżuje, używamy jakiegoś czaru leczącego. Aby przyspieszyć cały proces, można używać Holy Strike, ale uważamy aby mieć manę na exurę.
Rycerz - atakujemy licza, krążąc wokół niego(aby bonebeast nas nie atakował). Nie zaszkodzi użyć broni zaklętej ogniem.