Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Lancer Beetle

HP 400 Summon Niemożliwe
EXP 275 Convince 670
Odporny na Specjalne Staje się niewidzialny
Częściowo odporny na Walka W zwarciu, rzuca klątwę, Poison Bomb, Poison Beam
Wrażliwy Odgłosy Crump!
Loot Small Amethyst (Bardzo rzadko), Beetle Necklace (Bardzo rzadko), Lancer Beetle Shell (Normalnie), Lump of Dirt (Normalnie), Poisonous Slime (Normalnie), 0-124 Gold Coins
Opis Wstrętny gatunek Lancer Beetle zdaje się być jedynym, który rozwija się wraz z rosnącą dewastacją Zao. W czasach największej uciążliwości tych dziwnych chrząszczy, niemal dwukrotnie zwiększyły one swoją wielkość i zaczęły stanowić, nieporównywalne do czegokolwiek innego, niebezpieczeństwo. W ciągu kilku lat, robactwo to stało się ogromnym zagrożeniem. Zarówno orkowie, jak i jaszczuroludzie prowadzili akcje mające na celu pozbycie się tego szkodnika, jednakże nie doprowadziło to do trwałych zmian w ich populacji.
W przeciwieństwie do Insect Swarms, Lancer Beetles przeważnie żyją w małych grupkach. Niekiedy jednak, z nieznanych powodów, łączą się, aby tworzyć ogromnych rozmiarów roje i z wilczym apetytem pustoszyć ogromne obszary. Prowadzone przez niewidzialne siły, potrafią zmobilizować się i przybyć nawet z najbardziej odległych miejsc. Bez widocznego lidera lub królowej dzielą niespotykany instynkt oraz chęć do pożerania i niszczenia wszystkiego, co stanie na ich drodze. Niekiedy zdarza się, że chmary tychże chrząszczy spotykają się z oporem tubylców, co jest powodem wywiązywania się ostrych walk, których celem jest zwalczenie plagi. Jednakże dość często potyczki te można porównać do prób zatrzymania rzeki gołymi rękami, gdyż ogromna ilość chrząszczy gotowych do zastąpienia ich poległych w boju krewnych, wydaje się nie mieć końca. Jednakże po pewnym czasie, ta chmara przerażających chrząszczy, tak nagle jak się utworzyła, tak też znika.
Występowanie
Taktyka