Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Lizard Chosen

HP 3050 Summon Niemożliwe
EXP 2200 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne Ulecza się, Poison Exori, Poison Beam, Poison Wave
Częściowo odporny na Walka W zwarciu
Wrażliwy Odgłosy Grzzzzzzz!
Loot Tower Shield (Bardzo rzadko), 0-5 Small Diamond (Rzadko), Lizard Leather (Rzadko), Lizard Scale (Bardzo rzadko), 0-3 Great Health Potion (Normalnie), Zaoan Helmet (Bardzo rzadko), Zaoan Armor (Bardzo rzadko), Zaoan Legs (Bardzo rzadko), Zaoan Shoes (Bardzo rzadko), Spiked Iron Ball (Normalnie), Cursed Shoulder Spikes (Normalnie), Corrupted Flag (Rzadko), Scale of Corruption (Rzadko), 0-231 Gold Coins, 0-5 Platinum Coins (Rzadko)
Opis Skażone przez zanieczyszczone ziemie i doprowadzone do szaleństwa społeczeństwo jaszczuroludzi zapatrywało się na te stworzenia, jak na błogosławionych. Ich obłąkana, bezładna mowa często połączona z dziwnym zachowaniem jest interpretowana jako objawy proroctw. Lizard Chosens nierzadko są głównymi postaciami uroczystości i skomplikowanych rytuałów, których prawie w ogóle nie rozumieją. O dziwo, te nędzne istoty rzadko przejawiają nadmiar agresji przeciwko swojej własnej rasie, jednak są niebezpieczne dla obcych. Odczuwają także ogromną rozkosz w dewastacji dziewiczej natury, zupełnie jakby byli przeznaczeni do rozpowszechniania skazy na ziemi. Jaszczuroludzie nadali gatunkowi Lizard Chosens miano ?świętych? i niechętnie wykorzystują ich do zadań przeznaczonych dla stróżów i wartowników.
Ich agresja przeciw obcym w połączeniu z niezwykłymi umiejętnościami, jakie pozyskały ich plugawe ciała, czyni ich potężnymi przeciwnikami. Nie znając strachu i pozornie nie przejmując się ranami, skupiają się tylko i wyłącznie na zniszczeniu wroga. Mimo, iż ilość Lizard Chosens w ostatnich latach znacznie się zwiększyła, to wciąż są gatunkiem rzadko spotykanym w większych grupach. Chociaż krążą pogłoski o całej kolonii tychże jaszczurów za wielkim smoczym murem.
Zdarza się także, że pojedynczy Lizard Chosen wybiera się na mordercze hulanki do południowych ziem. Kreatury te nigdy się nie poddają, ani nie uciekają, a zatrzymać je można tylko poprzez zabicie. Powód tego typu zachowań nie jest do końca znany. Jaszczuroludzie uważają, że Lizard Chosens spełniają w ten sposób życzenia swojego imperatora.
Występowanie Zao
Taktyka