Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Lizard Dragon Priest

HP 1450 Summon Niemożliwe
EXP 1320 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka Melee, Stalagmite, Fireball, leczy się, staje się niewidzialny, summonuje 2x Dragon Hatchling na raz
Wrażliwy Odgłosy I ssssmell warm blood!
Loot Life Ring (Bardzo rzadko), Wand of Inferno (Bardzo rzadko), Terra Rod (Bardzo rzadko), 0-3 Small Amethyst (Rzadko), Yellow Gem (Bardzo rzadko), Lizard Leather (Bardzo rzadko), Lizard Scale (Bardzo rzadko), Strong Mana Potion (Normalnie), Great Mana Potion (Normalnie), Focus Cape (Bardzo rzadko), Zaoan Robe (Bardzo rzadko), Zaoan Shoes (Bardzo rzadko), Bunch of Ripe Rice (Rzadko), Dragon Priest's Wandtip (Normalnie), 0-186 gold coins, 0-2 Platinum Coins (Rzadko)
Opis Starożytne skrypty informują nas o czasach, w których to kapłani jaszczurzego imperium nie czcili smoków, ale jedną lub kilka innych jednostek. Zdaje się, że ze wszystkich części tegoż imperium, to kapłaństwo zmieniło się najbardziej, najprawdopodobniej z powodu przybycia smoków. W ostatnich dziesięcioleciach, stare zwyczaje i poprzednie obiekty czci zostały zapomniane lub nawet stłumione, a powstała całkowicie nowa tradycja. Dzisiaj, niestety na temat poprzedników smoków nie posiadamy już żadnej wiedzy.
Chociaż Lizard Dragon Priests są raczej młodą kastą, dziedziny potężnej magii wykładali im ich smoczy mistrzowie. Tylko kilka stworzeń dorównuje im w umiejętności władania ogniem. Jednak mało komu podpalanie sprawia tak ogromną przyjemność i odgrywa rolę swoistego rytuału. Mimo to, ogień jest jedynym widocznym przejawem ich wysokiej orientacji w tajnikach smoczej mocy. W związku z tym, z reguły korzystają z przedmiotów powiązanych ze smokami, które są symbolami i odnośnikami do ich wiary. Swoim zachowaniem, Lizard Dragon Priests, starają się naśladować smoki, co jest wyraźnie widoczne w stylu walki, jaki preferują. Jednakże moc tych jaszczurów obejmuje nie tylko znakomite panowanie nad ogniem i nie zawsze jest powiązane z wiarą w smoki. Czy ich dziwne powiązanie z trucizną i rozkładem, jest wspomnieniem dawnego pokrewieństwa z obiektami ich kultu wciąż pozostaje tajemnicą. Zadziwiające jest to, iż przedstawiciele tej kasty społeczeństwa nie są członkami jaszczurzego rządu czy jakichkolwiek biur. Zamiast tego, dzięki swoim umiejętnościom, w swojej warstwie społecznej tworzą urzędy dla samych siebie.
Występowanie Zao
Taktyka