Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Lizard High Guard

HP 1800 Summon Niemożliwe
EXP 1450 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne Leczy się, Poison Hit
Częściowo odporny na Walka Melee
Wrażliwy Odgłosy
Loot Tower Shield (Bardzo rzadko), 0-4 Small Emerald (Rzadko), Lizard Leather (Bardzo rzadko), Lizard Scale (Bardzo rzadko), Strong Health Potion (Normalnie), Great Health Potion (Normalnie), Zaoan Armor (Bardzo rzadko), Zaoan Legs (Bardzo rzadko), Zaoan Shoes (Bardzo rzadko), 0-2 Bunch of Ripe Rice (Rzadko), High Guard Flag (Rzadko), High Guard Shoulderplates (Normalnie), Red Lantern (Bardzo rzadko), Spiked Iron Ball (Normalnie), 0-220 gold coins, 0-2 Platinum Coins
Opis Lizard High Guard to oddział sumiennie i uważnie wyselekcjonowany spośród legionów, które wykazały się w walkach talentem i zaangażowaniem. Jednostki te były kształcone w dziedzinach zaawansowanej taktyki i poddawane seriom trudnych testów. Dołączanie do Lizard High Guard jest sekretną uroczystością, która odbywa się na Isle of Strife. Istnieje plotka, według której kandydaci nie tylko muszą stawić czoła kilku stworzeniem na arenie, ale także muszą zwalczyć ich wewnętrzne demony, aby udowodnić swoją wartość. Wraz z upadkiem imperium i zmniejszającą się populacją jaszczurów, sprawdziany te stawały się coraz mniej śmiertelne i bezlitosne. Wciąż jednak niepowodzenie nie jest postrzegane, jako straszliwa hańba, jednakże jednostki, które po porażce powracają do legionów wolą umrzeć w bitwie, aby uciec od wstydu.
Lizard High Guard są elitarnymi oddziałami imperium, śmiertelnie lojalnymi wobec swoich przełożonych. Ich duma i honor każe im trzymać się zadania, którego się podjęli, niezależnie jak bezsensowne mogłoby się ono wydawać. Dla tych stworzeń nie istnieje coś takiego jak porażka. W armii, Lizard High Guard utrzymują niemal klasztorny porządek i dyscyplinę determinowaną poprzez wiecznie obecny kodeks postępowania.
Idealny Lizard High Guard powinien być przykładem absolutnej kontroli nad swoim umysłem i ciałem. Ponadto, stworzenia te na uroczystościach potrafią stać tak nieruchomo, iż z łatwością mogłyby uchodzić za posągi. Lizard High Guard są doskonale świadomi swojej wysokiej pozycji w hierarchii społeczeństwa jaszczurów i patrzą na zwykłych legionistów z pogardą.
Występowanie Zao
Taktyka