Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Lizard Zaogun

HP 2955 Summon Niemożliwe
EXP 1700 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne Leczy się
Częściowo odporny na Walka Melee, rzuca stalagmitem
Wrażliwy Odgłosy Hisss!, Cowardzzz!, Softzzkinzz from zze zzouzz!, Zztand and fight!
Loot Tower Shield (Bardzo rzadko), 0-5 Small Emerald (Rzadko), Lizard Leather (Bardzo rzadko), Lizard Scale (Normalnie), Strong Health Potion (Rzadko), 0-3 Great Health Potion (Normalnie), Zaoan Armor (Bardzo rzadko), Zaoan Legs (Bardzo rzadko), Zaoan Shoes (Bardzo rzadko), Red Lantern (Rzadko), Zaogun Shoulderplates (Normalnie), Zaogun Flag (Normalnie), 0-294 gp, 0-2 Platinum Coins
Opis Przez stulecia Lizard Zagouns byli elitą jaszczurzych wojsk. Byli selekcjonowani z najlepszych i najznamienitszych jaszczurów, jakie arystokracja mogła zaoferować. Rygorystyczny trening wyostrzył ich umiejętności. Starożytne i tajemnicze szkolenia w sztukach walk i taktyk dobrze przygotowały te oddziały do obstawiania pozycji generałów i oficerów ogromnych armii. Wraz z przybyciem smoków i Drakenów, sława Zaogunów zaczęła przygasać. Stopniowo ich pozycje i stanowiska zaczęły być przejmowane przez Drakenów. Dumni Zaoguni zostali zdegradowani do pozycji podwładnych.
Często, jako zwykli posłańcy Drakenów, Zaoguni stali się zgorzkniali i ich tradycje ulegały zmianom. Nauki na temat taktyk stawały się coraz mniej ważne. Koncentracja ich treningów bojowych zmieniła formę ? z zawierających dawne tradycje i obrzędy do bardziej agresywnych i niebezpiecznych dla nich samych.
Współcześni Zaoguni są elitarnymi wojownikami niedbającymi o własne bezpieczeństwo. Ich życie koncentruje się w okół triumfu i popisowych zwycięstw. Poprzez akty odwagi, często dość lekkomyślne, chcą udowodnić swoje wartości społeczeństwu, które praktycznie w ogóle się nimi nie przejmuje. Wykorzystują wszystkie środki, jakimi dysponują, aby zyskać uznanie w oczach smoczych królów i imperatora. Choć są lojalni w stosunku do smoków, czują zazdrość i złość wobec Drakenów i uznają ich za uzurpatorów należnych ich pozycji i stanowisk.
Występowanie Zao
Taktyka