Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Mad Scientist

HP 325 Summon Niemożliwe
EXP 205 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne leczy się
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Outch!; I must dispose of my masters enemies!; Oops, I did it again.; From the spirits that I called Sir, deliver me!.
Loot Magic Light Wand (Rzadko), Wand of Vortex (Bardzo rzadko), Health Potion (Normalnie), Mana potion (Normalnie), Life Crystal (Bardzo rzadko), 0-5 Cookie (Rzadko), 0-3 White Mushroom (Rzadko), Powder Herb (Normalnie), Cream Cake (Rzadko), Mastermind Potion (Bardzo rzadko), Small Enchanted Amethyst (Bardzo rzadko), 0-88 gold
Opis Geniusz i szaleństwo ? tak w dwóch słowach można opisać szalonych naukowców. Wiecznie pracujący nad nowymi technikami popadli w obłęd, który okazał się dla nich zgubny. Zaczęli się wywyższać, uważać się za jedynych sprawiedliwych i godnych życia. Ich życiowym celem była nauka. Niektórzy z nich uważali, że nawet ludzie nie są godni do eksperymentowania na nich, dlatego też w szale dosypywali do napojów swoich kompanów nowe mikstury. W końcu każdy stał się odludkiem nieufającym nikomu. Obecnie mieszkają w starych, opuszczonych laboratoriach i tworzą cały czas, dzień i noc w swoim obłędzie.
Występowanie Magician Quarter.
Taktyka Mad Scientist to potwór zamieszkujący dawne tereny Stacji Magików. Kiedyś dobry i oddany miastu, zmienił się po wielkim wybuchu w złą i nieufną bestię. Pomimo swoich magicznych zdolności atakuje w zwarciu, zadając ciosy ponad 100 hp na turę. Jego świetnie wyszkolone umiejętności chronią go przed prawie wszystkimi żywiołami ? wyjątkiem są śmiercionośne pociski. Szalony naukowiec to przeciwnik, który nie sprawia problemów postaci nawet na 30 poziomie. Warto jednak uważać na niego, albowiem występuje w otoczeniu innych czarodziei (Dark Apprentice lub Dark Magician). Knight powinien jak najszybciej podbiec do maga i zabić. Utrzymując stały dystans, paladyn szybko zakończy jego żywot. Druid i Mag używając czaru Death Strike bądź runy SD wyślą go w zaświaty, zanim zdąży się obejrzeć. Jakiekolwiek większe wyprawy na tego osobnika jest kompletnie nieopłacalne ze względu na słabe rzeczy, jakie po sobie pozostawia.
Obrazek
Voniek