Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Minishabaal

HP 6000 Summon Niemożliwe
EXP 4000 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne Firework Explosion, Firework Ball, zamienia w Chicken, przywołuje 0-3 Diabolic Imp, leczy się, znika, Haste (silny)
Częściowo odporny na Walka magią
Wrażliwy Odgłosy I had Princess Lumelia as breakfast, Naaa-Nana-Naaa-Naaa!, My brother will come and get you for this!, Get them Fluffy!, He He He, Pftt, Ferumbras such an upstart., My dragon is not that old, it's just second hand., My other dragon is a red one., When I am big I want to become the ruthless eighth., Muahaha!, WHERE'S FLUFFY?.
Loot Fire Axe (Normalnie), Crown Legs (Normalnie), Golden Legs (Normalnie), Demon Helmet (Normalnie), Guardian Shield (Normalnie), Demon Shield (Normalnie), Pitchfork (Normalnie), Small Amethyst (Normalnie), Tempest Shield (Normalnie), Death Ring (Normalnie), Demonic Essence (Normalnie), Soul Orb (Normalnie), Demonbone Amulet (Normalnie), Surprise Bag (Red) (Normalnie), Surprise Bag (Blue) (Normalnie), 0-100 gold
Opis Minishabaal to młodszy brat potężnego demona Orshabaala. Tak samo jak jego brat pracuje on na usługach Bezlitosnej Siódemki siejąc terror i zniszczenie. Mimo swojej potężnej siły i zdolności magicznych jest dużo słabszy od brata. Oprócz swoich zdolności w ich rodzinie dziedziczna jest dość krępująca cecha... tchórzostwo. Gdy Minishabaal opada z sił wzywa impy na pomoc, a sam ucieka z miejsca bitwy.
Występowanie Na północ od Darashi podczas najazdu demonów.
Taktyka Minishabaal małym kuzynem Orshabaala z otchłani Regensburgu, przywołanym wraz ze swoimi kompanami piekielnym ogarem Fluffy'm i nieumarłym smokiem Bones'em na Darashii w 2007 roku przez CipSoft, w celu uczczenia dziesięciolecia Tibii. Lubił otaczać się Nieumarłą Armią składającą się ze Zmartwychwstałych Sług, która została przez niego powołana, by zniszczyć Daramę. Mimo, że był bardzo niebezpieczny, to i tak wielu graczy polowało na niego, ponieważ zostawiał po sobie wiele różnych, bardzo często drogich, przedmiotów. Można mówić o nim w czasie przeszłym, gdyż jego pojawienie się było jednorazowym wydarzeniem, które najprawdopodobniej już się nie powtórzy.

Obrazek