Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Minotaur Archer

HP 100 Summon 390
EXP 65 Convince 390
Odporny na Specjalne strzela do 3 razy na rundę
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Ruan Wimpy! Kaplar!
Loot Brass Armor (Bardzo rzadko), Scale Armor (Bardzo rzadko), Soldier Helmet (Bardzo rzadko), Crossbow (Bardzo rzadko), 0-23 Bolt (Normalnie), Meat (Normalnie), Minotaur Leather (Rzadko), 0-7 Piercing Bolt (Normalnie), Broken Crossbow (Normalnie), 0-2 Minotaur Horn (Rzadko), Piece of Archer Armor (Normalnie), 0-30 gp
Opis Strzelcy stanowią artylerię armii minotaurów. Wystrzeliwują one bełty w swoich wrogów, używając swych kusz. Wielu podróżników poległo od gradu takich pocisków. Zazwyczaj strzelcom towarzyszą inne minotaury.
Występowanie Ancient Temple, Mintwallin, Senja, Folda, Outlaw Camp, Plains of Havoc, Kazordoon (wieża minotaurów), piramida minotaurów na północ od Darashii, Edron (Hero Cave) i w zamku Elvenbane.
Taktyka Minotaur Archer to istota mogąca z łatwością zabić nieprzygotowanego do walki podróżnika. Za pomocą kuszy potrafi zadawać obrażenia sięgające nawet 80 punktów życia! Jest częściowo odporny na świętość oraz na żywioł ognia. Tymczasem wrażliwy jest na obrażenia zadawane od lodu - w związku z tym na większą grupę tych potworów przydadzą się runy Avalanche. Najodpowiedniejszym poziomem do walki z tą kreaturą jest 18, aczkolwiek swoje zmagania można już rozpocząć około 15 poziomu doświadczenia. Należy jednak pamiętać, iż potwór ten często występuje w towarzystwie z Minotaurem Guardem i Minotaurem Magem. Po swojej śmierci zazwyczaj pozostawia dużą ilość bełtów.
Obrazek

Piternet