Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Mutated Human

HP 240 Summon Niemożliwe
EXP 150 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne używa poison wave.
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Take that creature off my back!! I can fell it!; You will be the next infected one... GRAAAAAAAAARRR!.
Loot Short Sword (Normalnie), Sword (Normalnie), Studded Armor (Normalnie), Scale Armor (Normalnie), Brass Helmet (Normalnie), Silver Amulet (Bardzo rzadko), Strange Talisman (Normalnie), Ham (Normalnie), Cheese (Normalnie), 0-3 Worm (Normalnie), Fern (Bardzo rzadko), Peanut (Bardzo rzadko), Rusty Armor (zwykła) (Rzadko), 0-120 gold, Fishbone
Opis Umysły i ciała tych biednych stworzeń zostały poddane straszliwym badaniom. Ich mutacje były spowodowane zetknięciem ze skażonymi rzeczami bądź promieniowaniem magicznym.
W większości przypadków, doprowadziło to do mniej lub bardziej powolnej i bolesnej śmierci, jednak w niektórych przypadkach pacjentom udało się przetrwać. Załamani nerwowo uciekli ze szpitali i ukryli się w wysokich kotlinach górskich.
Obecnie kierują się jedynie zwierzęcym instynktem ? szukają pożywienia i atakują, najczęściej ludzi, których obwiniają za swój koszmarny wygląd. Atakują w grupach niszcząc wszystko, co stanie im na drodze. Trzeba uważać, gdyż zetknięcie się z nimi grozi nieodwracalną mutacją.
Występowanie Alchemist Quarter.
Taktyka Zmutowani ludzie zamieszkują dawne tereny laboratoriów Yalahar. Nie są groźni, aczkolwiek mogą zadać ciosy wynoszące ponad 100 punktów życia na turę. Ich ulubionym atakiem jest trująca fala. Nie lubią ani ognia, ani energii, a przed świętością potrafią uciekać gdzie pieprz rośnie. Aby go zabić wystarczy 25 poziom doświadczenia. Rycerz stojąc po skosie i bijąc go w trybie ofensywnym szybko go pokona. Paladyn atakując z włóczni oraz czarów świętości nie będzie miał z nim żadnych kłopotów. Druid oraz mag rzucając zaklęcia elektryzujące bądź ogniowe odeśle go w zaświaty w tempie ekspresowym. Kreatura ta jest rzadko zabijania, ponieważ przedmioty, które pozostawia przynoszą wymierne korzyści, a punktów doświadczenia za jego pokonanie jest niewiele.

Obrazek


Voniek