Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Mutated Tiger

HP 1100 Summon Niemożliwe
EXP 750 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne znika, leczy się
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy GRAAARRRRRR.
Loot Steel Shield (Normalnie), Guardian Shield (Bardzo rzadko), Life Ring (Normalnie), 0-4 Meat (Normalnie), 0-2 Ham (Normalnie), Strong Health Potion (Rzadko), Glorious Axe (Bardzo rzadko), Angelic Axe (Bardzo rzadko), Silky Tapestry (Rzadko), 0-96 gold
Opis Tygrysy to kolejne potwory, które padły ofiarą strasznych badań. W ich przypadku naukowcy chcieli wykraść sekret ich witalności i sprawności. Podczas doświadczeń wiele tych zwierząt zginęło zabierając swój sekret do grobu, jednak niektóre z nich przetrwały mutując w krwiożercze i dzikie bestie. Niestety, nie powstrzymało to szalonych naukowców od dalszych badań. Z każdym kolejnym eksperymentem tygrysy mutowały coraz bardziej, aż w końcu stały się niezdatne dla alchemików. Postanowili je sprzedać do zoo, gdzie miały żyć jak zwykłe tygrysy. Po pewnym czasie zorientowano się co mieszka w zoo i próbowano je zabić, jednak one były za sprytne i za szybkie. Uciekły i ukryły się na bagnach, gdzie czają się na podróżników, aby ich dopaść i zabić. Ci, którzy przetrwali starcie z tymi kreaturami opowiadają, że w ich oczach jest prawdziwa żądza krwi i mięsa.
Występowanie Alchemist Quarter.
Taktyka Zmutowane tygrysy to mieszkańcy głównie opuszczonych laboratoriów Yalahar oraz starego zoo. Są dość agresywne, atakując zadają ciosy wynoszące prawie 300 punktów życia na turę. Niestety, są częściowo odporne na cztery podstawowe żywioły tj. energię, lód, ogień oraz ziemię. Na szczęście ataki fizyczne, świętości oraz śmierci potrafią dać im w kość. Aby go zabić wystarczy posiadać minimum 40 poziom doświadczenia. Zarówno rycerz jak i pozostałe profesje powinny go traktować podobnie jak smoka. Wojownik atakujący w trybie ofensywnym szybko się z nim rozprawi. Paladyn miotając włóczniami i czarami sacrum zabije go bez większych problemów. Druid i mag rzucając zaklęcia śmierci typu Death Strike błyskawicznie go pokona. Potwór ten jest bardzo często obiektem polowań, gdyż występuje w doborowym towarzystwie takim jak Bog Raider. Zostawia sporo punktów doświadczenia oraz zadaje dość małe ciosy, co czyni go bardzo dobrym i opłacalnym przeciwnikiem.

Obrazek


by Voniek