Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Nightmare

HP 2700 Summon Niemożliwe
EXP 2150 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne HMM, Poison Ball, leczy się, Haste
Częściowo odporny na Walka w zwarciu i na odległość (magia)
Wrażliwy Odgłosy Close your eyes... I want to show you something., I will haunt you forever!, Pffffrrrrrrrrrrrr., I will make you scream., Take a ride with me., Weeeheeheeeheee!.
Loot Knight Legs (Rzadko), Boots of haste (Bardzo rzadko), Ancient Shield (Rzadko), 0-5 Power Bolt (Normalnie), 0-3 Ham (Normalnie), Death Ring (Rzadko), 0-2 Concentrated Demonic Blood (Normalnie), Demonic Essence (Normalnie), Soul Orb (Normalnie), Mysterious Voodoo Skull (Bardzo rzadko), Skeleton Decoration (Bardzo rzadko), Bag (Normalnie), War Axe (Bardzo rzadko), Essence of a Bad Dream (Normalnie), Scythe Leg (Normalnie), 0-152 gold, 0-4 Platinum Coin
Opis Jedną rzeczą, jaka zawsze ucieka demonom oraz ich mocom, są sny. Dar śnienia jest dostępny jedynie dla śmiertelników. Niektóre demony, nadal jednak czają się na granicy snów, patrzą, ślinią się z nienawiścią i żądzą. Czasami śniący ma nikłą świadomość, że jest obserwowany przez tych nieproszonych widzów. Takie sny często przeradzają się w koszmary. Chaos i strach, który jest wywoływany przez koszmary, umożliwia czającym się demonom ukraść nieco z esencji tych snów. Zjadając coraz to więcej tej substancji, demony zdobywają cechy, które nie są normalnie dla nich osiągalne. W pewnym zakresie, są nawet w stanie nawiedzać sny śmiertelników, mimo, że ich oddziaływanie jest jedynie pośrednie i ograniczone. Ich fizyczna forma odzwierciedla ich nieustanną podróż do miejsca gdzie nie należą i przybiera formę stwora podobnego do konia. Ich moce w świecie żywych w jakiś sposób są bardziej znaczące i często obejmują osłabianie śmiertelników by ukraść im ich siły życiowe.
Występowanie Pits of Inferno, Formorgar Mines, Vengoth, Yalahar (Cementary, Alchemist Quarter)
Taktyka