Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Nightmare Scion

HP 1400 Summon Niemożliwe
EXP 1350 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne leczy się, używa poison ball oraz death hit.
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy
Loot Double Axe (Rzadko), Crown Helmet (Bardzo rzadko), 0-4 Meat (Normalnie), 0-2 Ham (Normalnie), Death Ring (Bardzo rzadko), Demonic Essence (Normalnie), Diamond Sceptre (Bardzo rzadko), Shadow Sceptre (Bardzo rzadko), Focus Cape (Bardzo rzadko), Bar of Chocolate (Bardzo rzadko), Crystal of Focus (Bardzo rzadko), Essence of a Bad Dream (Normalnie), 0-147 gold, 0-3 Platinum Coin (Rzadko)
Opis Nightmare Scion to prawdopodobnie potomstwa Nightmare. Jedni mówią, że to ta sama rasa, inni, że to słabsze Nightmare, które padły ofiarą demonicznej choroby. Wszyscy jednak są zgodni, że zarówno Nightmare jak i Nightmare Scion powstają za każdym razem, kiedy ktoś ma zły sen. Przychodzą wtedy po cichu i zakradają się do podświadomości człowieka. Tam, odkrywając jego największe lęki zmieniają się w nie i straszą tak długo, aż człowiek nie zaśnie na wieki. Twarz osoby, który umarła we śnie wygląda przerażająco.
Na szczęście nie lubią światła dziennego, więc atakują tylko w nocy przy mdłym świetle księżyca. Trzeba uważać, bo nigdy nie wiadomo, co można spotkać w śnie.
Występowanie Yalahar (Alchemist & Cemetery Quarter), Vengoth, Formagor Mines
Taktyka Nightmare Scion to potwór zamieszkujący nowe tereny Yalahar i Vengoth. Bardzo zbliżony do Nightmare wyglądem, atakami oraz przedmiotami, jakie po sobie pozostawia. Potrafi zadać ciosy przekraczające 400 punktów życia na turę. Podobnie jak jego brat, jest szybki, ucieka, gdy ma mało życia oraz występuje w towarzystwie innych, groźnych potworów. Słabymi stronami tego monstrum są wrażliwość na świętość oraz częściowa odporność na ogień, energię oraz lód. By móc go zabić rycerz powinien posiadać minimum 80 poziom, najlepszą dostępną broń i fluidy leczące w zapasie. Odciągając go od grupy i zadając maksymalnie największe uderzenia szybko się z nim rozprawi. Paladyn ma ułatwione zadanie, gdyż jest to wojownik świętości. Używając tego typu czarów bądź run oraz assassin starów odeśle go w zaświaty raz na zawsze. Druid oraz mag walcząc runami żywiołu lodu, ognia bądź energii rozprawią się z nim w tempie błyskawicznym. Potwór ten jest bardzo często obiektem polowań ze względu na bardzo dobrze rzeczy, jakie mogą spaść z niego po śmierci.

Obrazek


Voniek