Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

HP 160 Summon 420
EXP 60 Convince 420
Odporny na Specjalne Bije z muzycznego Strike, lecz nie ma ono żadnych działań
Częściowo odporny na Walka w zwarciu
Wrażliwy Odgłosy Your riches will be mine!, We are as swift as the wind of the desert!, I will leave your remains to the vultures!, We are the true sons of the desert!
Loot Mace (Normalnie), Axe (Normalnie), Brass Armor (Rzadko), Leather Legs (Normalnie), Chain Helmet (Normalnie), Iron Helmet (Bardzo rzadko), Brass Shield (Normalnie), Steel Shield (Bardzo rzadko), Bag (Normalnie), 0-3 Potato (Normalnie), Parchment (Deathlist) (Bardzo rzadko), Dirty Turban (Rzadko), Rope Belt (Normalnie), 0-39 gold
Opis Większość z zatwardziałych Nomadów pustynnych jest serdecznymi i szczerymi ludźmi, jednak część z nich stała się zawzięta z powodu w jaki byli traktowani przez mieszkańców miasta. Szczególnie Ankrahmun roszczące sobie prawo do panowania nad całą pustynią, stało się cierniem w dumie tych plemion. Niektórzy z nich traktowali pustynię jako swoją własną ziemię i wszyscy intruzi nie byli mile widziani. Inni, którzy stracili swoje stada z powodu głodu lub najazdów popleczników Faraona, stali się rozbójnikami. Jakby nie było, tych kilku Nomadów stało się poważnym zagrożeniem dla nieświadomych podróżników. Nie jest ich wystarczająco wielu by zorganizować swego rodzaju grupę najazdową, jednak w dzisiejszych czasach, małe grupy nomadzkich rozbójników można spotkać na obszarze całej pustyni.
Występowanie pustynia dookoła Darashii oraz Ankrahmun, Nomad Cave
Taktyka Nomady występują głównie na pustyni znajdującej sie na Daramie. Przeważnie atakują w grupach lecz dla graczy, którzy zdążyli zdobyć trochę doświadczenia jak i podstawowy ekwipunek nie powinno to stanowić problemu. Rycerze jak i paladyni powinni zabijać je używając broni jednoręcznej (knight broń, paladyn spears) i tarczy, natomiast druidzi jak i czarodzieje używając różdżki i biegając tak, aby nie dać złapać się istocie powinni równie szybko uporać się z pustelnikami.

safe