Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Pirate Marauder

HP 210 Summon Niemożliwe
EXP 125 Convince 490
Odporny na Specjalne brak
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu (włócznia)
Wrażliwy Odgłosy Plundeeeeer!, Hiyaaaaa!, Give up!
Loot Sword (Normalnie), Chain Armor (Normalnie), Plate Shield (Normalnie), 0-4 Spear (Normalnie), Eye Patch (Normalnie), Hook (Normalnie), Peg Leg (Normalnie), Bandana (Normalnie), Treasure Map (Normalnie), Dice (Rzadko), Goldfish Bowl (Rzadko), Torch (Normalnie), Bag Pirate (Normalnie), Rum Flask (Rzadko), Compass (Normalnie), 0-60 gold,
Opis Pochodzą z najniższych klas społecznych, tak więc łatwym jest rekrutowanie tych nikczemników do załóg pirackich. Często już będący kryminalistami zanim zaczęli swoją karierę jako piraci, nie jest więc dla nich wielką zmianą prowadzenie pirackiego życia. Przyciągnięci przez opowieści o wolności i skarbach, szybko rozczarowują się w zetknięciu z rzeczywistością.
Nie będąc niczym więcej niż zwykli bandyci na lądzie, Piraci Rabusie nie troszczą się o zdrowie czy życie innych. Ze względu na warunki życia, stali się zgorzkniałymi i wściekłymi ludźmi starającymi się odegrać na życiu poprzez udręczanie i przytłaczanie innych gdy tylko to możliwe. Jako broni używają wszystkiego co uda im się ukraść i spełni swoją rolę. Ich zwinność rekompensuje im brak pancerza. Dość słabi i tchórzliwi, raczej ich liczba a nie umiejętności stanowi zagrożenie.
Występowanie Nargor, Tyrsung
Taktyka