Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

HP 90 Summon Niemożliwe
EXP 70 Convince 530
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka w zwarciu, czasem na dystans
Wrażliwy Odgłosy You will not live to tell anyone! You are my game today! Look what has stepped into my trap!
Loot Leather Legs (Normalnie), Leather Helmet (Normalnie), Trap (Rzadko), Bow (Normalnie), 0-15 Arrow (Normalnie), Poison Arrow (Normalnie), Bread (Normalnie), 0-2 Roll (Normalnie), Slingshot (Bardzo rzadko), 0-? gold
Opis Kłusownicy to słabe istoty, dla początkujących nie są zbyt straszne, umierają po kilku uderzeniach. Uciekają kiedy ich życie krytycznie spadnie.
Występowanie Na południe od Elvenbane i Ab'dendriel, na północny wschód od Carlin, Edron Hunter Camps.
Taktyka Poacher jest słabszym kuzynem znanego wszystkim Huntera, zamieszkującym lasy przy niektórych miastach, gdzie poluje na wszelaką zwierzynę. Potwór ten atakuje zarówno w zwarciu - odbierając od 0 do 20 punktów życia, jak i na dystans - strzałami, maksymalnie do 30 punktów życia. Nie posiada on żadnych ataków specjalnych, nie jest na nic odporny ani wrażliwy. Dla graczy, którzy niedawno opuścili Rookgaard, może stanowić nie lada wyzwanie - zwłaszcza gdy występuje w grupie. W związku z tym zaleca się uzbroić przynajmniej w Scale Armor, Copper Shield i jakąkolwiek broń. Paladyn, by nie tracić punktów życia, powinien atakować tego potwora na odległość używając Spear'ów lub Łuku i Strzał, podobnie Mag i Druid używając różdżki. Knight niestety ma utrudnione zadanie, gdyż nie ma innego wyjścia jak podejść i po prostu zaatakować. Taka taktyka naraża rycerza na niebezpieczeństwo, gdyż podążając za uciekającym potworem może natknąć się na silniejszego przeciwnika. Warto mieć przy sobie kilka run GFB w razie wystąpienia większej grupy. Kłusownik zostawia po sobie zdobyte mięso i cenne dla początkujących graczy strzały.
Obrazek