Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Quara Constrictor

HP 450 Summon Niemożliwe
EXP 250 Convince 670
Odporny na Specjalne Poison Bomb (na siebie), Exori, zatruwa
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz magią (energia)
Wrażliwy Odgłosy Boohaa!, Tssss, Gluh! Gluh!, Gaaahhh!.
Loot Short Sword (Normalnie), Longsword (Normalnie), Halberd (Normalnie), Brass Armor (Rzadko), Brass Helmet (Normalnie), Small Amethyst (Bardzo rzadko), Fish Fin (Bardzo rzadko), 0-5 Shrimp (Normalnie), Quara Tentacle (Normalnie), 0-100 gp
Opis Dziwaczne Quara Constrictory posiadły cechy krakenów i kałamarnic dzięki przemianom, które są też obecne u innych przedstawicieli rasy quara. Są one stosunkowo inteligentne i wydaje się, że razem z Quara Hydromancerami, są przywódcami tej złowrogiej rasy. Macki czynią ich niebezpiecznymi wrogami. Dzięki nim Quara Constrictory mogą atakować więcej niż jeden cel jednocześnie i z łatwością dusić bezradną ofiarę. Używając tej samej zdolności co węgorze elektryczne są także w stanie oszołomić wrogów na chwilę. Aby zyskać większą szansę na zwyciężenie ich, powinieneś spróbować walki na lądzie, gdzie stają się nieco słabsze niż pływając w wodzie.
Tylko kilka z nich istnieje, a że mają nieco tchórzliwą naturę, nie spotkasz ich zbyt często w walce. Jeśli zostaną zmuszone do, mają wystarczające umiejętności by się obronić. Ten gatunek najprawdopodobniej jest w jakimś stopniu odpowiedzialny za modyfikacje i przemiany innych quara. Jak się to dokładnie dzieje i do jakiego stopnia Quara Constrictory są zamieszane w proces transformacji jest nieznane.
Występowanie Calassa, Frozen Trench
Taktyka