Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Quara Mantassin

HP 800 Summon Niemożliwe
EXP 400 Convince 480
Odporny na Specjalne znika, Haste
Częściowo odporny na Walka w zwarciu
Wrażliwy Odgłosy Shrrrr, Zuerk Pachak!
Loot Two Handed Sword (Rzadko), Halberd (Normalnie), Cape (Normalnie), Blue Robe (Bardzo rzadko), Strange Helmet (Rzadko), Stealth Ring (Rzadko), Small Sapphire (Rzadko), Fish Fin (Rzadko), Skull (Normalnie), 0-5 Shrimp (Normalnie), Glacier Shoes (Bardzo rzadko), Mantassin Tail (Normalnie), 0-119 gp
Opis Sprytne Quara Mantassiny są często nie dostrzegane aż do chwili kiedy jest już zbyt późno. Jak wszystkie quara, tak i te zostały poddane przemianom ciała, które to uczyniły je całkowicie osobną rasą. Zwłaszcza w ich naturalnym morskim środowisku stają się mistrzami kamuflażu i ukrywania się. Także na lądzie sławne są ze swoich zdradzieckich ataków z zaskoczenia. Ale z dala od swego naturalnego żywiołu, wody, są słabsze i łatwiejsze do pokonania.
Zazwyczaj przysługują się całej rasie w specjalnych operacjach i to właśnie one obierają sobie za cel przywódców nieprzyjaciół w wielkich bitwach. Z całym swoim arsenałem sztuczek, Quara Mantassiny są zdolne do walki na własną rękę. Ich zamiłowanie do tajnych operacji czyni ich przydatnymi w wojnach quar ale nie są zbyt często spotykane w walnych bitwach. Z drugiej jednak strony, Quara Mantassin którego nie widzisz jest cztery razy bardziej śmiercionośny niż Quara Mantassin którego widzisz.
Występowanie Calassa, Frozen Trench
Taktyka