Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

HP 3700 Summon Niemożliwe
EXP 3100 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne SD, paraliżuje, zatruwa, upija, przywołuje Demon, leczy się, zmienia się w Demon albo Pig
Częściowo odporny na Walka w zwarciu oraz z dystansu magią (energia)
Wrażliwy Odgłosy It's not a trick, it's Rahemos, Abrah Kadabrah!, It's a kind of magic., Meet my friend from hell!, I will make you believe in magic., Nothing hidden in my warpings.
Loot Magician Hat (Bardzo rzadko), Ring of Healing (Rzadko), Necrotic Rod (Bardzo rzadko), Crystal Wand (Bardzo rzadko), Orb (Bardzo rzadko), 0-3 Small Amethyst (Normalnie), Violet Gem (Bardzo rzadko), Twin axe (Bardzo rzadko), Ancient Rune (Zawsze), Great Mana Potion (Rzadko), Mini Mummy (Bardzo rzadko), 0-230 gold
Opis Jeden z 8 faraonów strzegących części mistycznego hełmu.
Występowanie Oasis Tomb.
Taktyka
Obrazek


Rahemos jest jednym z najsłabszych faraonów, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że jest bardzo silny. Jego specjalnością jest iluzja. Potrafi sam siebie zamienić w demona, a przeciwnika w świnię. Najlepszą taktyką na tego potwora jest zgrana drużyna, składająca się z dwóch wysokopoziomowych knightów, druida, który będzie przede wszystkim leczył blokerów, ale może także atakować i przynajmniej dwóch shooterów. Obaj blokerzy wchodzą do teleportu jednocześnie. Jeden z nich powinien wziąć na siebie faraona, drugi zaś warlocka, który także tam jest. Następnie druid wchodzi chwilę po blokerach, by móc ich od razu leczyć, nie zapominając przy tym o użyciu czaru Magic Shield. Reszta drużyna wchodzi zaraz po druidzie i zaczyna najpierw atakować faraona. Gdy Rahemos zastanie zabity, przychodzi czas na warlocka. Przy takiej drużynie, faraon nie powinien przysporzyć wielkich trudności. Nie można zapomnieć o tym, że potwór ten potrafi upijać, więc każda osoba w drużynie musi mieć na sobie Dwarven ring. Knighci podczas blokowania muszą pamiętać, by nie stać naprzeciwko faraona ze względu na to, że potrafi on bardzo silnie uderzyć wiązką energii (jak demon). Shooterami najlepiej jakby byli paladyni, ze względu na to że kreatura ta jest wrażliwa na ataki świętości a odporna (w 100% bądź 95%) na reszte ataków (nie licząc ataków z broni). Jeśli w drużynie znajdują sie magowie, to w czasie gdy paladyni atakują faraona, mogą zabić warlocka i ewentualnie demona, który może zostać przywołany. Rahemos potrafi również paraliżować. Trzeba wtedy jak najszybciej pozbyć się go, używając czaru Light Healing bądź innego leczniczego czaru.

by Snagoth