Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Silver Rabbit

HP 15 Summon 220
EXP 0 Convince 220
Odporny na Specjalne Podczas Wielkanocy zostawiają jajka: Coloured Egg (Blue), Coloured Egg (Green), Coloured Egg (Purple), Coloured Egg (Red) oraz Coloured Egg (Yellow).
Częściowo odporny na Walka nie atakuje
Wrażliwy Odgłosy
Loot 0-2 Meat (Normalnie), Carrot (Normalnie), Silky Fur (Normalnie),
Opis Srebrny królik to północny kuzyn częściej spotykanego brązowego królika. To niegroźny i spokojny roślinożerca zdolny przeżyć nawet w niebezpiecznych warunkach panujących na lodowej północy. Ich przystosowanie jest tak dobre, że gdyby nie duża ilość polujących na ten gatunek łowców, to mogłyby one stać się plagą tego rejonu.
Występowanie Svargrond, Formorgar Glacier
Taktyka Srebrne króliki zamieszkują tereny na których ciężko zdobyć jakiekolwiek pożywienie. Stworzenia te mają bardzo długie uszy, które służą im do wykrywania z daleka obcych osobników. Słysząc nieprzyjaciół używają czaru Haste i uciekają bez próby ataku. Są to potwory nie posiadające żadnych ataków specjalnych, nie są na nic odporne ani wrażliwe. Zważywszy na to, że osobniki te nie atakują i mają mało punktów życia, każdy niedoświadczony gracz poradzi sobie z nimi bez problemu, zyskując na tym kilka kawałków mięsa lub marchewek by nasycić swoją postać.
Obrazek